Karadeniz Pet

eş değiştirme ve yeni erkeğin yaşı

• Konbuyu başlatan atulubas
  • Başlangıç tarihi
A

atulubas

Guest
arkadaşlar eş tutmuş bi çiftim var 5 aydır bende 1 ay önce yumurtladı fakat yumurtalar boş çıktı sanırım çiftleşmiyorlarr zaten işi erkekten 6 ay kadar büyük.erkek 9 aylık dişi 1.5 yasında. erkeği değiştirmeyi düşünüyorumm dayımın erkek kuşunu getirdim acaba eş tutarlarmı ??fakat erkek yaşlı gibi duruyooo bi yaşını söyleyebilirmisinizz yavru alabilirmiyim yoksa çifti bozmayayımmı ?? yardımlarınızı bekliyorum
6RMO43.jpg
nPy8Pa.jpg
vzy1oO.jpg

çiftimde bu arkadaşlar
6RMAQN.jpg
MYRn6a.jpg
MYRnEa.jpg

çifti bozmayın eş tutmaları zor oluyor ilk kuluçka boş çıkabilir 2. kuluçkayı bekleyin

bedirhan bey benim imdadımada hep siz yetişiyonuzz :) peki yukardaki erkeğin yaşı kaç??

ayakları pullaşmışş ayrıca kanat altında beyaz tüy varr baya bi uzunn bana 3,4 yaşında gibi geldi ama tabi uzman değilimm

dayıma da başkası vermiş kuşu o yuzden yasını bilmiyoruzz

dediğim gibi tam anlayamadım ama kafadaki çizgiler pek geride değil ve gözlerinin bembeyaz olduğu söylenemez

peki diyelimki yaşı 4. ben bu erkeğe bi dişi alayımmı ??? eş tutarmıı yavru alabilirmiyim ??

kardeş acele etme 3 kuluçka geçirsinler bakımda sorun olabilir eşleri bozma çok ereken ferti vit al hatfa 2 defa mamlarına ekle sorun ortadan kalkacaktır allah kolaylık versin . yaş konusuna gelince dişi 5 erkek 7 yaşına kadar sorunsuz üreme olur

tamam kardeşimm. birde ben evit-se kullanıyorumm fer vit e gerek varmı ?

kardeş acele etme 3 kuluçka geçirsinler bakımda sorun olabilir eşleri bozma çok ereken ferti vit al hatfa 2 defa mamlarına ekle sorun ortadan kalkacaktır allah kolaylık versin . yaş konusuna gelince dişi 5 erkek 7 yaşına kadar sorunsuz üreme olur

abi yukardaki renkli kuş 6-8 aylık değil mi ?

bi kaç foto daha atsammı acaba yaşını bulabilmek için

tırnakları falan çok büyük
1P7QAp.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

tamam ahmet kardeşimm .ben yine de bi dişi alayım dimi buna

Arkkadaşım çifti bozma ilk kuluçka boş çıkabilir sorun yok 2.si de boş çıkarsa boz ama bu arada kuşlarının rengi çok güzel MaşALLAH

teşekkür ederim furkan kardeş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

başka yaş hakkında cevabı olan arkadaş varmı

Geri