petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş değiştirme?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali KOÇ tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce dişi kuşuma eş almıştım dişinin yanında erkek pakistan almıştım ancak erkek boyut olarak ufak kalmakta. dişi kızışgın erkeğe ayak atıyor günlük ama erkek dişiden kaçıyor sadece kaşıma öpüşme var sizce değiştireyim mi biraz daha dursa mı iyi olur ?Bu durumu yaşayanlar ne yaptınız kararsız kaldım.ikiside (6-8 aylık)

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Değiştirmenizi öneririm hem yaşça hemde irilik bakımından erkeğin daha üstün olması eş olma yüzdesini arttırır.

3. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    bence değiştirme erkeğin dişiden boyut olarak ufak olması dişinin erkeği kabullenmesini zorlaştırır dişi erkeği kabullense sıkıntı yok ama erkeğin dişiden daha iri olması dişiyi korkutur ve uyumsuzluk sorunu oluşturabilir anlaşıyorlarsa ayırma

4. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

erkek sürekli kaçıyor dişiden dişi cüsse olarak ondan daha büyük kararsız kaldım arada iyiler opuüşüp kaşıma mevcut ama genellikle kaçma durumu söz konusu

Sayfayı Paylaş