Karadeniz Pet

Eş değiştirme ?

Kadir Çavuşoğlu

Meraklı Üye
Arkadaşlar öncelik ile sizlere ve forumda ki herkese çok Teşekkürlerimi sunuyorum , sizler sayesin de kendimi bilgilendiği mi hissediyorum , Forumu kuran emeği geçen herkese Teşekkürlerimi sunuyorum...

Arkadaşlar Dişim kızışmış hale gelmek üzere ama erkeğim biraz rahatsız galiba tüy rahatsızlığı var sorduğum herkes verimli bir şekilde üretim yapamazsın yada yaparsan bile baba da bir rahatsızlık varsa çıkan yavrularda da oluşur gibi vs görüşler düşünüldü şimdi benim kuşlarım eşler eğer dişi kuşuma diğer eş getirirsem dişi kuşum buna alışacak mı yada eş olarak kabul edecek mi diğer erkeği eş olarak gördü bunu eş tutar mı diye düşünüyorum ? Çok karamsarım eş tutmaz diye bazı arkadaşlarım yavaş yavaş alışacagını söyledi lütfen bu konuda yardımcı olun.

Teşekkür ederim saygılarımla

Önemli olan dişinin kızgın olması eşini alıp 2 hafta kadar yalnız bıraksanız başka bir Erkek ile eş tutabilir.

İyi kızışmış erkek ve dişi eş meş tanımaz.. :)
Şimdi kızımış derken , kuşum sürekli yuvalığa girip çıkıyor yuvalığın kenarlarını kemiriyor yuvalıgın içindeki beğenmediği talaşları çıkarıyor , erkeğine biraz ters tavranıyor genelde yuvalıkda ben kızışmışdır diye düşünüyorum. sizce ?

Şimdi kızımış derken , kuşum sürekli yuvalığa girip çıkıyor yuvalığın kenarlarını kemiriyor yuvalıgın içindeki beğenmediği talaşları çıkarıyor , erkeğine biraz ters tavranıyor genelde yuvalıkda ben kızışmışdır diye düşünüyorum. sizce ?

Fotoğraflarını eklersen daha net yorumlar yapılabilir.
Bu anlattıkların güzel şeyler. Erkek tüyde ya da hasta olabilir. Belkide dişiyi beğenmedi. Ya da şimdiye kadar çoktan çiftleştiler sen görmedin.

Fotoğraflarını eklersen daha net yorumlar yapılabilir.
Bu anlattıkların güzel şeyler. Erkek tüyde ya da hasta olabilir. Belkide dişiyi beğenmedi. Ya da şimdiye kadar çoktan çiftleştiler sen görmedin.

Levent ağabey , fotoğraf eklemesini bilmiyorum :)
dişi Kuşumun burnu hala beyaz diyebiliriz yani görüntüde bakışa göre sanki hiç kızışmış kuşa benzemiyor yada kızışmaya el tutmuş olabilir ?

Levent ağabey , fotoğraf eklemesini bilmiyorum :)
dişi Kuşumun burnu hala beyaz diyebiliriz yani görüntüde bakışa göre sanki hiç kızışmış kuşa benzemiyor yada kızışmaya el tutmuş olabilir ?

http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:18 -->-> Daha önceki mesaj 12:13 --

dişi başka bir erkekle eş olabilir ama sizin alacağınız ilk erkekle olmayabilir yani yeni erkek seçimini kendisinin yapmasına izin verirseniz daha çabuk sonuç alabilirsiniz

Kafesde 2 erkek 1 dişi olsa sıkıntı yaşar mıyız ?

Kavga edebilirler. Bir süre gözlemleyip anlaşan çifti ayırmanız gerekir

Kavga edebilirler. Bir süre gözlemleyip anlaşan çifti ayırmanız gerekir

Şuan ki çiftimle anlaşıyor zaten ben onunla ayırmak istiyorum , tüy hastalıgı oldugunden öbürküsünü koydukdan sonra anlaşmayabilir o zaman ?

Şuan ki çiftimle anlaşıyor zaten ben onunla ayırmak istiyorum , tüy hastalıgı oldugunden öbürküsünü koydukdan sonra anlaşmayabilir o zaman ?

elinizde başka erkek kuş yoksa dişinin yeni erkek kuşu kendisinin seçmesine izin verin yani bir salmaya dişinizi bırakarak orada bulunan erkek kuşlardan hangisi ile yakınlaşırsa o kuşu alın demek istiyorum.elinizde başka erkek kuş var ise o da şans anlaşada bilir anlaşmaya da bilir

Geri