petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eş durumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Funda BAL tarafından 28 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    arkadaşlar iki çift kuşum var tek bir kafese birleştirdim ilk defa bir kaç gün önce, dün ilgimi çekti ilk çiftin erkeği diğer çiftin dişisine kur yapıyor kusmalar fln var. çiftler değişmiş anladığım kadarı ile NE YAPMALIYIM ?? bu ikisini ayırayımmı kuluçkalı başka bir kafese yoksa acele etmeyeyim mi ? balkonda duruyorlar havalar serinleyince içeriye alcam tekrar eski düzen hepsi kendi kafesinde olucak

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşları arıyacaksanız ayırın yerlerini sabitleyin ki kuşlar yerlerine alışşınlar.birbirine kusan kuşlara da yuvalık takın

#2 Bilal KURDDAN, 28 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 28 Ağustos 2014
  3. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    daha yeni birleştirdim. eş değiştirmişler. öyleyse ayırayım anlaşanları tekrar. geçtiğimiz kış hiç yavru alamadım. belki böyle yeni çiftlerle olur belki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:22 -->-> Daha önceki mesaj 13:07 --

Birbirleri ile çok ilgililer erkek devamlı dibinde rahat vermiyor. Bilseydim uzun zaman önce birlestirirdim. Bunları.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

Peki nijer tohumu vermelimiyim dişi daha kizismamis ceresi beyaza dönük ?

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Sıcaklarda kuşlara nijer vermek onları erken tüye sokabilir.. doğal besinlerle kızıştırın, havuç falan verin.

5. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    Teşekkür ederim havuç devamlı veriyorum bal da vereyim madem. Yardımları nız icin sağolun

Sayfayı Paylaş