Karadeniz Pet

eş durumu

Funda BAL

Meraklı Üye
arkadaşlar iki çift kuşum var tek bir kafese birleştirdim ilk defa bir kaç gün önce, dün ilgimi çekti ilk çiftin erkeği diğer çiftin dişisine kur yapıyor kusmalar fln var. çiftler değişmiş anladığım kadarı ile NE YAPMALIYIM ?? bu ikisini ayırayımmı kuluçkalı başka bir kafese yoksa acele etmeyeyim mi ? balkonda duruyorlar havalar serinleyince içeriye alcam tekrar eski düzen hepsi kendi kafesinde olucak

kuşları arıyacaksanız ayırın yerlerini sabitleyin ki kuşlar yerlerine alışşınlar.birbirine kusan kuşlara da yuvalık takın

Son düzenleme:
daha yeni birleştirdim. eş değiştirmişler. öyleyse ayırayım anlaşanları tekrar. geçtiğimiz kış hiç yavru alamadım. belki böyle yeni çiftlerle olur belki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:22 -->-> Daha önceki mesaj 13:07 --

Birbirleri ile çok ilgililer erkek devamlı dibinde rahat vermiyor. Bilseydim uzun zaman önce birlestirirdim. Bunları.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

Peki nijer tohumu vermelimiyim dişi daha kizismamis ceresi beyaza dönük ?

Sıcaklarda kuşlara nijer vermek onları erken tüye sokabilir.. doğal besinlerle kızıştırın, havuç falan verin.

Teşekkür ederim havuç devamlı veriyorum bal da vereyim madem. Yardımları nız icin sağolun

Geri