petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş için Kafes büyüklüğü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Bora AKINCI tarafından 22 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Cem Bora AKINCI

Cem Bora AKINCI New Member

Beğenileri:
    0
    Tek beslediğim kuşumn yanına eş alıcam kafesimin boyutları 28x34x19 cm ortalama yeterli olurmu çift için?

Tahta tünek koymam şart mı?

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bu kafes anca tek beslenen kuşa uygun. Çift yapacaksan kuşlar kafeste duracağı için içinde rahat kanat çırpabilecekleri mesafe olmalı. Minimum: 30 derinlik-45 genişlik, 40 yükseklik şeklinde olursa çok iyi olur kuşlar açısından.

3. Cem Bora AKINCI

Beğenileri:
    0
    Bu türde bir kafesi nereden sipariş verebilirim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

Mdf kafes imalati sahibinden.comda - 255577445

Böyle bir kafes sizce nasıl? Çok şıkmış

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
  5. eNeTeN

eNeTeN New Member

Beğenileri:
    0
  6. Cem Bora AKINCI

Beğenileri:
    0
    Levent abi iyi güzelde malum ğrenciyiz 60a falan gelcek kafes ki kargo dahilmi bilmiyorum :) eğer kargo hariçse alamam bu durumda şu kafes nasıl sence?

45*35 üretim kafesi sahibinden.comda - 254649685

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

hoca yanlış anlamayın sakın herkesin malı kendine ama burda o kafes 25 tl diyor acaba aynı kafesmi yoksa farklılığı varmı bi sormak istedim?

7. eNeTeN

eNeTeN New Member

Beğenileri:
    0
    hoca yanlış anlamayın sakın herkesin malı kendine ama burda o kafes 25 tl diyor acaba aynı kafesmi yoksa farklılığı varmı bi sormak istedim?

Tel kalınlığı bendeki kafeslerde 1.8, 2 ve 3 mm olarak kullanılıyor. Eğer aynı ise özellikleri aynı kafeslerin. Tabi kişi ile görüşüp tek gönderim mi yapıyor, toptan fiyat mı yapıyor ve kargo ücretini öğrenmek onlarıda dahil etmek lazım. Elden alma şansınız ve kafes tel kalınlığı aynı ise ölçü olarak her zaman 45x35x37 ölçülerini öneririm. En ideal ölçüler tüm muhabbetler için.

8. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
  9. levent b

levent b Member

Beğenileri:
    23
    Dün [MENTION=15588]eNeTeN[/MENTION] arkadaşımizdan aldığım 45*35*37 lık üretim kafeslerim ve yuvaliklarim ulaştı. Gerçekten tam istediğim gibi hem kafes teli kalınlığı hem alt tabak surgulu oluşu hem de büyük yuvalik (folluklu) kafes kuşlar için rahat edebilecekleri kalitede ve büyüklükte. Gönderim ve hizmet anlayışı için teşekkur ediyorum. İhtiyacı olan hobiciler değerlendirebilirler. Ben cok memnun kaldim.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. eNeTeN

eNeTeN New Member

Beğenileri:
    0
    Memnun kalmanıza bende çok sevindim. Güle güle sağlıklı canlılar yetiştirmeniz dileğiyle.

Sayfayı Paylaş