Karadeniz Pet

Eş için Kafes büyüklüğü

Cem Bora AKINCI

Meraklı Üye
Tek beslediğim kuşumn yanına eş alıcam kafesimin boyutları 28x34x19 cm ortalama yeterli olurmu çift için?

Tahta tünek koymam şart mı?

lvBZ8E.jpg
[/url][/IMG]

vnYPlp.jpg
[/url][/IMG]

Bu kafes anca tek beslenen kuşa uygun. Çift yapacaksan kuşlar kafeste duracağı için içinde rahat kanat çırpabilecekleri mesafe olmalı. Minimum: 30 derinlik-45 genişlik, 40 yükseklik şeklinde olursa çok iyi olur kuşlar açısından.

Bu türde bir kafesi nereden sipariş verebilirim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

Mdf kafes imalati sahibinden.comda - 255577445

Böyle bir kafes sizce nasıl? Çok şıkmış

Şöyle bir kafes öneririm. Evladiyelik, çok sağlam. ==> SEBA KAFES

Levent abi iyi güzelde malum ğrenciyiz 60a falan gelcek kafes ki kargo dahilmi bilmiyorum :) eğer kargo hariçse alamam bu durumda şu kafes nasıl sence?

45*35 üretim kafesi sahibinden.comda - 254649685

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

Çift kuşlarda kafes ölçüleriniz önemlidir. 45x35x37 ölçülerinde üretim kafesini uygun fiyata almak isterseniz bu konumu incelemenizi öneririm. Tüm Türkiye'ye kargo ücreti 6 TL

http://www.muhabbetkusu.com.tr/malz...35x37-olculerinde-uretim-kafesleri-45187.html

hoca yanlış anlamayın sakın herkesin malı kendine ama burda o kafes 25 tl diyor acaba aynı kafesmi yoksa farklılığı varmı bi sormak istedim?

hoca yanlış anlamayın sakın herkesin malı kendine ama burda o kafes 25 tl diyor acaba aynı kafesmi yoksa farklılığı varmı bi sormak istedim?

Tel kalınlığı bendeki kafeslerde 1.8, 2 ve 3 mm olarak kullanılıyor. Eğer aynı ise özellikleri aynı kafeslerin. Tabi kişi ile görüşüp tek gönderim mi yapıyor, toptan fiyat mı yapıyor ve kargo ücretini öğrenmek onlarıda dahil etmek lazım. Elden alma şansınız ve kafes tel kalınlığı aynı ise ölçü olarak her zaman 45x35x37 ölçülerini öneririm. En ideal ölçüler tüm muhabbetler için.

Dün [MENTION=15588]eNeTeN[/MENTION] arkadaşımizdan aldığım 45*35*37 lık üretim kafeslerim ve yuvaliklarim ulaştı. Gerçekten tam istediğim gibi hem kafes teli kalınlığı hem alt tabak surgulu oluşu hem de büyük yuvalik (folluklu) kafes kuşlar için rahat edebilecekleri kalitede ve büyüklükte. Gönderim ve hizmet anlayışı için teşekkur ediyorum. İhtiyacı olan hobiciler değerlendirebilirler. Ben cok memnun kaldim.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün [MENTION=15588]eNeTeN[/MENTION] arkadaşımizdan aldığım 45*35*37 lık üretim kafeslerim ve yuvaliklarim ulaştı. Gerçekten tam istediğim gibi hem kafes teli kalınlığı hem alt tabak surgulu oluşu hem de büyük yuvalik (folluklu) kafes kuşlar için rahat edebilecekleri kalitede ve büyüklükte. Gönderim ve hizmet anlayışı için teşekkur ediyorum. İhtiyacı olan hobiciler değerlendirebilirler. Ben cok memnun kaldim.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Memnun kalmanıza bende çok sevindim. Güle güle sağlıklı canlılar yetiştirmeniz dileğiyle.

Geri