Karadeniz Pet

Eş için yeni aldığım kırmızı göz dişimin, yaşı, cinsi nedir ?

Kubilay YAHŞİ

Yeni Üye
Merhaba erkeğimin yanına aldığım dişiyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Kuş kırmızı göz.
Dişiyi ev üreticisi bir abiden aldım. Kendisi aralık öncesi bir kuş olduğunu söyledi, yani 8 ay üstü dedi. Ben yine de bir kaç soru sormak istiyorum.

1: Tam olarak kaç aylıktır ?
2: Irkı nedir ? yerli mi ?

10 dk önce kafese attığım dişi,
erkek az önce yanına gidip kafa filan sallıyor, gagasına dokunuyor. :) Olur mu bu iş ne dersiniz.
aEZmP2.jpg

1 aydan belli bende olan 1-2 kelime yeni yeni konuşmaya başlayan erkek kuşum.

o7MoQ9.jpg

Son düzenleme:
Beyaz olan albino muhabbet kuşu. Albino muhabbet kuşlarının tüm bedenleri beyazdır ve gözleri kırmızıdır.

Pardon. Keşke hemen yanına atmasaydınız. Daha önceki konuşmaları da gözönüne aldığımda mümkünse ayrı kafeslerde yanyana veya çifthane şeklinde ortadan ayırsanız. Bir de kuş kızışmamış kanımca. Albinoların yaşı ile ilgili hele ki TAM OLARAK yaşını bilecek kadar tecrübeli değilim maalesef; ama kuşlarınızın maşallahı var. Nazar değmesin...

Benim kuş beyaz değil tam olarak. Dişi kuşum kırmızı göz cremio muş. Yorumlarınız için teşekkürler.

Dişi kuşunuz cremino ve erkeğe göre büyük. dişi 5-6 aylık civarında . Şuan için yuvalık takmayın 2 ay beklemeniz lazım en az erkeğiniz çok genç ama o zaman a hazırlık yaparak sağlam bir alt yapı hazırlayabilirisinz çiftlerinize

Dişi kuşunuz cremino ve erkeğe göre büyük. dişi 5-6 aylık civarında . Şuan için yuvalık takmayın 2 ay beklemeniz lazım en az erkeğiniz çok genç ama o zaman a hazırlık yaparak sağlam bir alt yapı hazırlayabilirisinz çiftlerinize
Hocam yapı olarak mı ay olarak mı büyük diyorsunuz ? Önerilerinizi dikkate alacağım.

Geri