petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş için yeni aldığım kırmızı göz dişimin, yaşı, cinsi nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Kubilay YAHŞİ tarafından 20 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Kubilay YAHŞİ

Kubilay YAHŞİ New Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba erkeğimin yanına aldığım dişiyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Kuş kırmızı göz.
    Dişiyi ev üreticisi bir abiden aldım. Kendisi aralık öncesi bir kuş olduğunu söyledi, yani 8 ay üstü dedi. Ben yine de bir kaç soru sormak istiyorum.

1: Tam olarak kaç aylıktır ?
    2: Irkı nedir ? yerli mi ?

10 dk önce kafese attığım dişi,
    erkek az önce yanına gidip kafa filan sallıyor, gagasına dokunuyor. :) Olur mu bu iş ne dersiniz.

1 aydan belli bende olan 1-2 kelime yeni yeni konuşmaya başlayan erkek kuşum.

#1 Kubilay YAHŞİ, 20 Temmuz 2016
    Son düzenleme: 21 Temmuz 2016
  2. Mehbube Kerimzade

Beğenileri:
    0
    Beyaz olan albino muhabbet kuşu. Albino muhabbet kuşlarının tüm bedenleri beyazdır ve gözleri kırmızıdır.

3. Serdar

Serdar Active Member

Beğenileri:
    36
    Keşke hemn

4. Serdar

Serdar Active Member

Beğenileri:
    36
    Pardon. Keşke hemen yanına atmasaydınız. Daha önceki konuşmaları da gözönüne aldığımda mümkünse ayrı kafeslerde yanyana veya çifthane şeklinde ortadan ayırsanız. Bir de kuş kızışmamış kanımca. Albinoların yaşı ile ilgili hele ki TAM OLARAK yaşını bilecek kadar tecrübeli değilim maalesef; ama kuşlarınızın maşallahı var. Nazar değmesin...

5. Kubilay YAHŞİ

Kubilay YAHŞİ New Member

Beğenileri:
    1
    Benim kuş beyaz değil tam olarak. Dişi kuşum kırmızı göz cremio muş. Yorumlarınız için teşekkürler.

6. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    754
    Dişi kuşunuz cremino ve erkeğe göre büyük. dişi 5-6 aylık civarında . Şuan için yuvalık takmayın 2 ay beklemeniz lazım en az erkeğiniz çok genç ama o zaman a hazırlık yaparak sağlam bir alt yapı hazırlayabilirisinz çiftlerinize

7. Kubilay YAHŞİ

Kubilay YAHŞİ New Member

Beğenileri:
    1
    Hocam yapı olarak mı ay olarak mı büyük diyorsunuz ? Önerilerinizi dikkate alacağım.

8. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    754
    yaş olarak

Sayfayı Paylaş