petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eş kuşlar hakkındA

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve maviş ve fıstık tarafından 22 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. maviş ve fıstık

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar benim 1 çift ingiliz muhabbet kuşum çiftleşeli 11 gün oldu hala yumurlamadı dişi yuvalığa tüylerini bırakmaya başladı ne yapmalıyım

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. maviş ve fıstık

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

3 4 gün önce de çiftleştiklerini gördüm yuvalığın içine talaş koyunca bit oluyomus arkadaşlarım oyle dediği için koymadım

4. polatserkan85

polatserkan85 New Member

Beğenileri:
    0
    yuvalığın dibinde kum mu var?

5. maviş ve fıstık

Beğenileri:
    0
    Hayır hiçbir şey yok

6. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    yuvalığın dibine bir miktar hamster talaşı koyun. dişi kuş yuva hazır olmadığından yumurtlamamış olabileceği gibi yumurtlayıp yemiş de olabilir.

Sayfayı Paylaş