Karadeniz Pet

Eş kuşlarda kavga

• Konbuyu başlatan Turancan
  • Başlangıç tarihi
T

Turancan

Guest
merhaba bi çift kuşum 8 10 gündür beraberler son üç gündür gayet iyi anlaşıyorşardı öpüşüyprşardı tüylerini trmizliyorlardı yuvalığa ikiside giriyordu Dişi yuvalıktayken erkek kapıda bekliyordu ama bugün akşam Dişi erkeği sürekli dövüyor sebebi nedir acaba

merhaba bi çift kuşum 8 10 gündür beraberler son üç gündür gayet iyi anlaşıyorşardı öpüşüyprşardı tüylerini trmizliyorlardı yuvalığa ikiside giriyordu Dişi yuvalıktayken erkek kapıda bekliyordu ama bugün akşam Dişi erkeği sürekli dövüyor sebebi nedir acaba

Çiftleşme oldu mu dişi kuş bu dönemde sinirli olur diye düşünüyorum üstadlar gelsin cevaplasın bende emin olamadım şimdi

Çiftleşme olup olmadığını görmedim ama diğer bütün belirtiler var anlamadım 5 10 dk evvel başladı

benım cıft 5 aydır kavga edıyor artık kendı hallerıne bıraktım anlayamadım dertlerını

arkadaşlar bende yeni bir çift aldım, onlarda ara sıra kavga ediyor çiftleşme hiç görmedim fakat dişi kuş yuvaya sürekli girip çıkıyor. Mısır çarşısından aldım kuşları umarım kazıklanmamışımdır :(

Geri