Karadeniz Pet

Eş kuşlarım arkadaşlığa bağladı

• Konbuyu başlatan Crowlie
  • Başlangıç tarihi
C

Crowlie

Guest
u8t8c.jpg
[/url][/IMG]
u8t9d.jpg
[/url][/IMG]
u8tbd.jpg
[/url][/IMG]

Çift olarak aldığım kuşlarım bir kere yumurtlamış şu an ise kızıştırmak için elimden geleni yapıyorum ama icraat yok. Hatta birbirleri ile bile ilgilenmiyorlar eş gibi davranmıyorlar. Ne yapmam gerekiyor?
Birde erkek kuşum alıp eve getirdikten 2 gün sonra kabarık durmaya başladı bir türlü düzelmiyor fotoğraflarda da belli zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:51 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

Bu konuda bilgisi olan kimse yok mu?

senin erkek işe yaramaz :) yaşı genç ama içi geçmiş :)

sen dua et arkadaşlar.benimkiler kardeş oldular

:) senin tombişi getir benim dişinin yanına bakalım ne yapacak :)

vermem tombişimi hem daha ufak o 2 aylık var yok :9 yalnız komik olan diğerleri cilveyi abartıp kaç kovalaya başladılar dişi izin verse erkek işi pişirecek :)

Cidden mi ? :) anlamıyorum bu kuşları sinirlendim dayadım nijeri söktüm yem kaplarını bi nijer bi kraker yesinler 1 haftada bakalım ne olacak

hahah günah yahu yapma nijer fazla gelir yeme karıştır böylece sürekli az az almış olurlar

deneyelım bakalım 1 hafta ne olacak durum dişi deli gibi nijer yiyor erkekte iş yok az az yıyor

sonucu bende beklıyorum crowline :) belki bende denerim. aynı duygular bendede var :)

hayırlısı olsun bakalım olmadı dediğimi yap bi dişi erkek daha alıp çift hane de sal 4 nü bakalım kim kime eş tutarsa ayır.

Geri