petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş kuşlarim hakkinda

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur OKTAY tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Onur OKTAY

Onur OKTAY Member

Beğenileri:
    0
    Eş kuşlarim hakkinda (Video ekledim)

Arkadaslar selamun aleyküm

4-5 aydır bende olan çift kuşlarim var. Yem kusma, birbirlerini kaşıma ve fazlaca kurlaşma olmasına rağmen yavru alamadım. Yuva takılı kafese, dişi son gunlerde kafesin tellerini ve yuvanin giris deligini cok fazla kemiriyor. Erkeğin kur yapması sırasında dişi genelde çok sert olmasada hafifçe gaga atıyor. Ne yapmam lazım dişiyi mi değiştirsem?

[YOUTUBE]ZW2FXiEM67M[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:19 --

Video ekledim arkadaşlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

Güncel....

#1 Onur OKTAY, 4 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 4 Mayıs 2015
  2. Mustafabostan

Mustafabostan New Member

Beğenileri:
    0
    Eş Tutmuşlar, Kafesi ve follugu kemirmesi Yumurtlamaya Hazırlanıdıgını Kendıne Yuva Hazırladıgını Belli Eder Sabırlı Olun :)

3. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    dişi yuva hazırlıklarına başlamış hocam . yuvalıkta talaş yoksa biraz talaş koy .
    cok beklemezsin yakında yumurta gelecektir . mama takviyesi yap . cokrahatsız etme .

iyi formlar

4. Onur OKTAY

Onur OKTAY Member

Beğenileri:
    0
    İnşAllah bekliyoruz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

Yuvalıkta kuş kumu var talaşım yok oda iş görmez mi?

5. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    bende ilk başta kuş kumu koymustum ama formdakı ustalar talaş koymam konusunda uyardılar . hemster talaşı kolaylıkla bula bilirsin petshoplardan .

6. Onur OKTAY

Onur OKTAY Member

Beğenileri:
    0
    Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş