Karadeniz Pet

Eş mi istiyor

hatice1

Paylaşımcı Üye
Videoda da gördüğünüz gibi kutuyu öyle bir sahiplendi ki. Kutunun içine metal plaka koydum orda kendisini görüyor bu yüzden kutuya yaklaştırmiyor. Bi ara fark ettim kutunun içindeki yemleri eşeliyor. Video sonunda ayri bir bölüm var orda kutuya girmeden önce ayaklarının hareketine bakın. Kuş yerli diger kuşlardan daha mi erken ciftlesiyor bilgisini olan yazabilir mi. Bundan önce diğer irklardan besledim ama bu kuş kadar erken kizginlaşan görmedim :D 5 yada 6 ayliktir. Ceresinin renginin açılmış hali bu daha koyu maviydi.

kız istiyor:Dbizimkilerde kudurdu iyice:p

kız istiyor:Dbizimkilerde kudurdu iyice:p
Bu kuş mama yumurta havuç sevmeyen bi kuş. Nasil bu hale geldi anlamiyorum :D yaza kadar dayanacak artık. Şehir dışına taşınma durumum var öyle olursa evde tek kalacak o zaman mecburen eş alacam kafayı yemesin diye :D

Bu kuş mama yumurta havuç sevmeyen bi kuş. Nasil bu hale geldi anlamiyorum :D yaza kadar dayanacak artık. Şehir dışına taşınma durumum var öyle olursa evde tek kalacak o zaman mecburen eş alacam kafayı yemesin diye :D
benim kuşumda havuç yemiyor hatta dün elma verdim sakinleşsinler diye ama bugün tam tersine iyice çoştular.bütün gün uçuyorlar koşuyorlar rahat vermiyorlar:D

Benim kuşta aşırı hareketli bazen tekrar kafesine koymam gerekiyor çünkü yegenimin emzik zincirine rahat vermiyor cocukta zinciri sallıyor buda kuşun hoşuna gidiyor değişik zevkleri var bu kuşun :D :D

Geri