Karadeniz Pet

Eş Muhabbet Kuşları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nevzat Samet BAYKAL

Paylaşımcı Üye
01 - Irkı: Normal

02 - Cinsiyeti: Çift

03 - Yaşı: -

04- Sağlık Durumu: Çok iyi

05- Bilezik No: Yok

06 - Fiyatı: Aşağıda yazıyor.

07 - Geçerlilik Tarihi: -

08 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

09 - Gönderilebilecek Mesafe: Sadece Ankara içi

10 - İrtibat Telefonu: 0 554 589 57 02

11 - Mail Adresi: -

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 11.00-20.00

13 - Açıklamalar: Kuşlar oldukça sağlıklıdır. 1 takım hariç diğerlerinden yavru aldım. Çiftlerden birinde yumurta geldi ve ilandan çekilerek çiftin fotoğrafları ilandan silindi. Çiftlerden biri sahiplendirildi ve ilandan silindi.

1. Takım Fiyatı 95TL
Henüz yavru almadım. Eş tuttular ve yeni ayırdım. İlk yavruları olacak.

2. Takım Fiyatı 80 TL
Kuşlardan yavru alınmıştır. Dişi çift faktör sarıdır. Erkeğin bir kanadı hafif düşüktür.

Son düzenleme:
Maşallah hayırlı alış verişler

Masallah alanada satanada hayırlı olsun fiyatlar gayet güzel ama şehir farklılığından dolayı sadece hayırlı satışlar dileyebilioruz talip olamiyoruz hayırlı olsun

Masallah alanada satanada hayırlı olsun fiyatlar gayet güzel ama şehir farklılığından dolayı sadece hayırlı satışlar dileyebilioruz talip olamiyoruz hayırlı olsun

Teşekkür ederim Süleyman Bey. Şanssızlık ne diyelim. :)
Daha iyileri sizin olsun. Umarım yaşadığınız şehirde daha iyilerini bulursunuz.

Maşaallah bereketli olsun inşaallah

masallah hayirli alisverisleriniz olsun insallah....

Maşallah kuşlar güzel fiyatlar güzel daha ne olsun. Hayırlı satışlar

Teşekkür ederim Yasin Bey. Daha iyileri sizin olsun. Sizin yavrucak nasıl? :)

Keyfi ve sağlığı çok iyi. Ailecek hepimize çok alıştı ve elimizden inmiyor. Bende sürekli dışarıda tutmaya özen gösteriyorum. Galiba çiftleşme zamanı da gelmeye başladı ama daha erken gibi geliyor. İnşallah o zaman gelirse yanına bir erkek alabilirim Nevzat bey.

Keyfi ve sağlığı çok iyi. Ailecek hepimize çok alıştı ve elimizden inmiyor. Bende sürekli dışarıda tutmaya özen gösteriyorum. Galiba çiftleşme zamanı da gelmeye başladı ama daha erken gibi geliyor. İnşallah o zaman gelirse yanına bir erkek alabilirim Nevzat bey.

Sevindim. :) Nedenini bilmiyorum ama bendeki kuşlar nedense biraz erken kızışıyorlar. Dişi erkek fark etmiyor. :) 4 aylıkken bile yumurta veren dişilerim oldu. Şöyle bir 6-7 ayı bekleyin derim. İlk tüyünü atsın kemik yapısı otursun. Muhtemelen dişi kızışmıştır ama beklemenin faydası var. İkisi de ele alışsan isterseniz ayrı kafeste yavru bir erkek almanın faydası var. Onu da yetiştirip eşleyebilirsiniz ama ikisi dışarıda olduğunda daha çok birbirleriyle ilgileniyorlar. Bizim evdekiler öyle en azından. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri