Karadeniz Pet

Eş ne zaman almalıyım?

sparox

Meraklı Üye
Merhaba abilerim, ablalarım ve kardeşlerim :) Yakışıklı oğlumuz eve geleli 3 ay 1 hafta oldu ve ben ufaklığı aldığımda burnundaki kahverengi gaga tamamen kaybolmak üzereydi bunu ve yuvadan atlama süresini hesaba katarsak şuan yaklaşık 5 aylık olduğunu düşünüyorum. Kendisine ingiliz veya ingiliz kırması bir eş almayı düşünüyorum sizce uygun mudur? . Yanına eş şimdi mi almalıyım ya da zamanı varsa ne kadar sonra almalıyım kur yapmadığı yer kalmadı şu aralar :D Merak ettiğim başka bir konuda bir muhabbet kuşu en erken kaç aylıkken çiftleşebilir? Hepinize cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
rY83YB.jpg

Pv60vv.jpg

gjVqjL.jpg

Disi 8, erkek 6. Ne kadar erken es alirsaniz o kadar iyidir. Yerliye yerli gider ama karar sizin.

bu kuşun nerdeyse 1 yaşı var bence

Valla bende aynı renkte erkek var 8. Ayında hala seninki kadar burnu belirgin değil aynı şekilde onun babasında da 1. yaşında bu kadar koyuydu yinede sen bilirsin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Valla bende aynı renkte erkek var 8. Ayında hala seninki kadar burnu belirgin değil aynı şekilde onun babasında da 1. yaşında bu kadar koyuydu yinede sen bilirsin

Yaş belirlemeden baya eksikleriniz olduğunu düşünüyorum ki ustalarda bana hak verecektir :)

Siz doğru bilgiyi alında bende eksiklerimi tamamlarım bu konu sayesinde

Son düzenleme:
Geri