petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş ne zaman almalıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sparox tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba abilerim, ablalarım ve kardeşlerim :) Yakışıklı oğlumuz eve geleli 3 ay 1 hafta oldu ve ben ufaklığı aldığımda burnundaki kahverengi gaga tamamen kaybolmak üzereydi bunu ve yuvadan atlama süresini hesaba katarsak şuan yaklaşık 5 aylık olduğunu düşünüyorum. Kendisine ingiliz veya ingiliz kırması bir eş almayı düşünüyorum sizce uygun mudur? . Yanına eş şimdi mi almalıyım ya da zamanı varsa ne kadar sonra almalıyım kur yapmadığı yer kalmadı şu aralar :D Merak ettiğim başka bir konuda bir muhabbet kuşu en erken kaç aylıkken çiftleşebilir? Hepinize cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Disi 8, erkek 6. Ne kadar erken es alirsaniz o kadar iyidir. Yerliye yerli gider ama karar sizin.

3. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    bu kuşun nerdeyse 1 yaşı var bence

4. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    yok o kadarda değil :) kuşum tüyden yeni çıktı alın çizgilerini yeni kaybetti buyrun bunlarda kuşu aldıktan 19 gün sonra çektiğim fotolar

5. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Valla bende aynı renkte erkek var 8. Ayında hala seninki kadar burnu belirgin değil aynı şekilde onun babasında da 1. yaşında bu kadar koyuydu yinede sen bilirsin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    Yaş belirlemeden baya eksikleriniz olduğunu düşünüyorum ki ustalarda bana hak verecektir :)

7. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Siz doğru bilgiyi alında bende eksiklerimi tamamlarım bu konu sayesinde

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

8. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    #8 sparox, 26 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 26 Temmuz 2014

Sayfayı Paylaş