petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş olma yolunda muhabbet kuşları hareketleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Elif Akyüz tarafından 27 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Ne olur yardım edin. Erkek diye aldığım mavi cereli muhabbet kuşumun ceresi beyazla karışık açık mavi oldu. Kime sorsam dişi deyince, bende yanına eş almak istedim. Kuşum 5 aydır bendeydi. Yanında kuş görünce deliye döndü tabi. Erkek diye aldığım muhabbet kuşunun göz çevresinde grilik göremiyorum. Kuş yavru değil bu da belli. Rengi bembeyaz. Acaba cinsinden mi diye düşünmedim değil. Daha sonra erkek dişiye yanaşmadı, sürekli kaçtı onlara vakit verdim. Bu seferde sürekli birbirlerini kaşımalar, sürekli öpüşüp yem kusmalar. Ama son 2 gündür bazen kavga bazen öpüşme. Kavga etmeleri şiddetli olmuyor. Ama normal mi anlamadım. Erkek kuşun cere rengi açığa dönük mor rengi bazen dikkatli bakınca burnun kenarlarının rengi daha açık görüyorum. Acaba ikiside dişide ondan mı kavga ediyorlar. Erkek kuşun dişiyi etkilemek için seslerini hareketlerini sürekli görüyorum. Ama ayak atmıyor. Ve çok garip bir şekilde dişide bazen aynı hareketleri sergileyip ayak atıyor. Yardım edin lütfen iyice birbirlerine bağlanmadan sorun mu var bilmek istiyorum.

2. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    resim atarsanız yardımcı oluruz ,

3. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    resim nasıl atılıyor tarif eder misiniz?

#3 Elif Akyüz, 27 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 27 Mayıs 2016
  4. aztec

aztec Active Member

Beğenileri:
    60
  5. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:22 -->-> Daha önceki mesaj 22:21 --

Resimler gözüküyor değil mi

Sayfayı Paylaş