petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eş olmadan 4 yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Funda BAL tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    arkadaşıma dişi kuş vermiştim, dişi, kuş kızışıktı zaten d misafirlikteydim kuşu da krontrol etmiştim 1 yumurtası vardı eşi olmadığı için atarsın demiştim kuş o yumurtayı yumurtlamış ve ondan sonrada 3 tane daha yapmış.
    fikrinizi almak istiyorum bu böyle devam eder mi erkek kuş alıvereyimmi yanına.
    kuş 6-8 aylık

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kızgınlık yumurtası yapmış eş alın çabuk yavru alırsın

3. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    kuş benimdi tek kaldığı için verdim. bende 3 çift var 1 senedir bi şey yok. o da tek kaldığı ve yerim olmadığı için verdiğim kuş. bana ders olsun diye böyle oldu sanırım. :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:24 -->-> Daha önceki mesaj 15:14 --

peki ne kadar zamanda alışırlar birbirlerine??

4. BARAN

BARAN Guest

Resmen elindeki kısmeti tepmişsin kızgınlık yumurtasını yapmış acilen çiftleştirin eğer kızgınlık geçmişse mecbur bekleyeceksiniz bu durum en fazla 1 ay içinde belli olur ama oakdar süreceğini sanmıyorum :)

5. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Acil erkek alın yanına..

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kızgınlık yumurtasi ve o yumurtalar boş cıkar kızlışmiş bir eş alin yanına dostum...

7. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Disi kusunuz kizginlik yumurtasi yapmis bos dur alin bosuna yatmasin b ence yanlis yapmisiniz size tavsiyem 1 yasinda kizgin erkek alin 1 aya surmez disi kiziskinsa

Sayfayı Paylaş