Karadeniz Pet

Eş olması için aldıgım kuşlarım.

Fırat TORUN

Meraklı Üye
İyi günler. Ayın 1 inde dişiyi aldım. Ayın 15 inde erkeği aldım. Aradan 3 gün geçti ve çok şiddetli kavgalara rastlamadım. Dişi ara sıra erkeği nazikçe gagalıyor. Erkek yem yerken dişi (kafası eserse) yem yemesine izin vermiyor. Odaya saldıgım zaman erkek dişinin yanından hiç ayrılmıyor. Dişi nereye giderse erkekte oraya gidiyor. Bir ömür boyu beraber geçecek inşallah. Eş tutma olasılığı nedir ? Birde erkeğin kafasında biraz kellik var bunun sebebi nedir ? Birde dişi kızgınlıga girmeye basladı. Cere kahverengilesiyor. Ama erkeğin biraz daha zamanı oldugunu düşünüyorum Siz ne diyorsunuz ?

Mavi olan erkek. Yeşil olan dişi.

KnBB5g.jpg

wvqqQR.jpg

w1XX2D.jpg

wLLLY1.jpg

Kr77mM.jpg

e744Vv.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

güncelllllllllllllllll

Vallah dostum aynı durum bende de var. Erkek kuşum 1.5 yaşlarında 40 günlükkten almıştım 6-8 kelime konuşuyor, sağa sola sürtünmeye başlayınca bende dişi aldım, aldığım dişi tahminen 1 yaşlarında. birbirlerine kusmalar masah yapmalar başından beri var ama dişi erkeği hafif gagalıyordu erkek hiç yanaşayordu zamana bıraktım mama vitamin havuç verdim şimdilerde erkek sürekli dişinin üstüne çıkmaya çalışıyor dişi de eskisi kadar didiklemiyor.. hemen hemen 2 aydır yan yanalar.

Yavaş yavaş alışıyorlar yani demem o ki zamana bırak :)

Geri