petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş olurlar mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğukan tarafından 6 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Doğukan

Doğukan Guest

Erkek kuşu alalı 3 hafta olacak ama daha eş olmadılar dişi kuş kur yapıyor erkek kaçıyor
    Erkek nadiren kendi kendine çok kısık sesle kur yapıyor ama hiç kavga etmiyorlar sizce eş olurlar mı yoksa kafesmi ayırmalıyım ne yapmalıyım erkek hiç hareketli değil dişi kuşum hep baskın oluyor.
    Bu resimler 5-6 gün öncesine ait.

2. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    erkeke zaman tanı biraz daha alışması için her kuş hemen alışmaz

3. Tunç ÇAĞATAY

Kavga yoksa sorun yok bekle biraz.

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    gidiyom geliyom aynı konuyu açıyorsun be kardeşim :D ayır demiştim ayırdınmı kuşları

5. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    zamanla olur ama erkek kuşun baskın olması lazım dişi kuşun değil bence kafesi 1 hafta kadar ayır birbirlerini görsünler sonra Dişi kuşu erkeğin kafesine koy.

#5 Resul OZYAMAN, 6 Ekim 2014
    Son düzenleme: 6 Ekim 2014
  6. Doğukan

Doğukan Guest

Haklısın kardeş bundan önceki kuş 1haftaya alışmıştı ve çok hareketliydi bunda sorun vardır diye açıyorum sürekli konu :D
    Şimdi kuşları ayırıyorum

#6 Doğukan, 6 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ekim 2014

Sayfayı Paylaş