petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş seçimi hakkinda yardimci olun lutfen!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Pasa89 tarafından 1 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    8 aylik olan cek jumbo kirigi disi bir kuşum var. 1.5 ay önce eşi malesef öldü. Bizim kiz sapitti. Yuvayi kemiriyor kendi kendine kur yapiyor ciftlesmeye hazir sanirim ama uygun es seçim konusunda kararsizim. Jumbo üremede biraz sıkıntılı diyenler var hollanda cinsi tavsiye eden var. Ebatlari yakin mi olmali erkek kac yasinda olmali yavru al diyen var. Tavsiyesiniz tecrübelerinizi paylasip yardimci olursaniz cok mutlu oluruz.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    1 yaşını geçkin, dişinin ebatlarına uygun bir erkek alın. eşini dişi seçsin. mümkünse erkeğin yanına dişiyi koyarak deneyin. eğer ekonomik durumunuz el verirse jumbo bir erkek alın. ilk kuluçkada çıkartır parasını fazlasıyla

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Boyuna uygun 7 8 aylık bir erkek alın

5. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Zaman ayırıp bilgi verdiginiz icin tesekkur ederim. Cins konusunda ureme isteği ile ilgili bir farklılık var midir? Jumbo uretimi zor denildi dogrulugu sizce var midir?

6. Aydın Açıkgöz

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bende konuyu açtım ama hiç cevap gelmedi acaba yanlış yere mi açtım?

7. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    gerekli ilgili ve özeni gösterirseniz hiçbiri zor değildir. jumbo kırması dişinizin yavrularında kalite düşmemesi olmaması açısından size jumbo önerdim. bütün mesele dişide bitiyor üremek için. dişi isterse olur, istemezse olmaz zaten. yavrularınız ne kadar iri olursa o kadar çabuk elden çıkartabilirsiniz.

8. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Zaman ayirip yardim ettiginiz icin tesekkur ederim)

Sayfayı Paylaş