petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş seçimi ve eşe atma sorunları...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Murat Can AKYOL tarafından 27 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Murat Can AKYOL

2 adet muhabbet kuşum var biri dişi biri erkek. Dişi doğduğundan beri bende 1 yaşını geçti. Erkek olanı yeni aldım ama kime sorduysam 6-8 aylık dediler.
    Sual 1- Bunlar çiftleşir mi?
    Sual 2- Farklı kafese koydum kafesler yan yana anlaştıklarını nasıl anlayacağım?
    Sual 3- 1 kere erkeği dişinin yanına attım dişi onla öpüşmeye çalıştı ama erkek pek istekli değildi neden olabilir?
    Sual 4- Erkek kuşu petshoptan aldım hasta olabilme riski olabilir diye yan yana koymaya korkuyorum hasta olmadığını nasıl anlarım.

2. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Fotoğraf atarsanız iyi olur.

3. nevzat

nevzat New Member

Beğenileri:
    0
    zamanınvarsa evde serbest bırak bereaberuçsunlar bunu sık sık yap ama havakararınca serbest bırak yakalama açısından kolayolur lambasönünce hemenyakalar kafese koyarsın

4. Murat Can AKYOL

Dişi kuş uçamıyor. Her uçmasında kendini sağa sola vuruyor bir yerleri kanıyor.
    ERKEK
    ÖNDE Kİ DİŞİ

5. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Erkek gayet sağlıklı duruyor sadece sağ ayağı yan basıyor gibi geldi bana ballı krakerden vermenizi tavsiye etmem yapımında yapıştırıcı kullanılıyor ve tahta tünek kullanınız

6. Murat Can AKYOL

erkeğin ayağı sakat aldıktan sonra farkettim ama ayağı sakat diye vermek gelmiyor içimden. Şimdi odaya gidip baktımda erkeğin burun deliklerinin ikiside tıkalı araba sorun var mıdır? ve çiftleştirmem için ne yapmam gerekiyor?

7. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Erkeğin ayağı çiftleşirken sorun yaşatabilir sonuçta dişinin üstüne çıkacak dişinin üstünde tutunmada sorun yaşatır.

8. Murat Can AKYOL

olmaz mı yani değiştirmem mi gerekiyor?

9. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    çiftleştirmek istiyorsanız evet ama çiftleştirmek istemiyor sanız kalabilir

10. Murat Can AKYOL

:( peki teşekkür ederim.

11. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Önemli değil. İyi forumlar.