Karadeniz Pet

Eş seçimi ve eşe atma sorunları...

• Konbuyu başlatan Murat Can AKYOL
  • Başlangıç tarihi
M

Murat Can AKYOL

Guest
2 adet muhabbet kuşum var biri dişi biri erkek. Dişi doğduğundan beri bende 1 yaşını geçti. Erkek olanı yeni aldım ama kime sorduysam 6-8 aylık dediler.
Sual 1- Bunlar çiftleşir mi?
Sual 2- Farklı kafese koydum kafesler yan yana anlaştıklarını nasıl anlayacağım?
Sual 3- 1 kere erkeği dişinin yanına attım dişi onla öpüşmeye çalıştı ama erkek pek istekli değildi neden olabilir?
Sual 4- Erkek kuşu petshoptan aldım hasta olabilme riski olabilir diye yan yana koymaya korkuyorum hasta olmadığını nasıl anlarım.

zamanınvarsa evde serbest bırak bereaberuçsunlar bunu sık sık yap ama havakararınca serbest bırak yakalama açısından kolayolur lambasönünce hemenyakalar kafese koyarsın

Erkek gayet sağlıklı duruyor sadece sağ ayağı yan basıyor gibi geldi bana ballı krakerden vermenizi tavsiye etmem yapımında yapıştırıcı kullanılıyor ve tahta tünek kullanınız

Erkek gayet sağlıklı duruyor sadece sağ ayağı yan basıyor gibi geldi bana ballı krakerden vermenizi tavsiye etmem yapımında yapıştırıcı kullanılıyor ve tahta tünek kullanınız

erkeğin ayağı sakat aldıktan sonra farkettim ama ayağı sakat diye vermek gelmiyor içimden. Şimdi odaya gidip baktımda erkeğin burun deliklerinin ikiside tıkalı araba sorun var mıdır? ve çiftleştirmem için ne yapmam gerekiyor?

erkeğin ayağı sakat aldıktan sonra farkettim ama ayağı sakat diye vermek gelmiyor içimden. Şimdi odaya gidip baktımda erkeğin burun deliklerinin ikiside tıkalı araba sorun var mıdır? ve çiftleştirmem için ne yapmam gerekiyor?

Erkeğin ayağı çiftleşirken sorun yaşatabilir sonuçta dişinin üstüne çıkacak dişinin üstünde tutunmada sorun yaşatır.

çiftleştirmek istiyorsanız evet ama çiftleştirmek istemiyor sanız kalabilir

Geri