petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş tutarlar mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Leyla Sömür tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek olan muhabbet kuşumun yanına bir tane dişi muhabbet kuşu aldım.Ama dişi kuş sık sık erkeği yanına yaklaştırmıyor.Ama bu arlar yuvayı kemirdiğini gördüm bunlar eş tutarmı veya yumurtlarmı ?

2. eskozgur

eskozgur Guest

Insallah tutarlar ama keske kendisi secseydi esini .

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0
    dişiler seçici oluyor.....kavga ediyorlarsa biraz zor derim....kendim petshopa götürdüm dişiyi bıraktım eş seçmedi ve oradaki en büyük erkek kuşu aldım eş tuttu ve yavruladı..birazda kısmet diyelim.....

4. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar tele maydanoz asıtğımda dişii erkeği yaklaştırmıyodu yemesine izin vermiyodu.Az önce bir daha astım bu sefer ikisi bir yedi.Az önce erkek dişiyi kaşırken gördüm bunlar eş tuttu belirtisi mi *

5. Yusuf ŞANLI

Birbirlerini kasimalari iyiye isaret sidetli kavga olmuyorsa bekleyin es tutarlar

6. Mana

Mana Guest

Alışacaklardır beraber sabırlı olun derim :) benimde öyleydi şimdi öpüşüp koklaşıyorlar dişi uzaklaşsa hemen erkek bağırıyor çağırıyor onu.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Sağolun arkadaşlar teşekkür ederim :)

8. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Zamanla birbirlerine alışacaklar sadece kafesten çıkarmayınız ucurmayınız birbirlerine yabancı durmasınlar . Aynı kafeste öyle ya da böyle alısacaklar . Cok tehlikeli kavgalar olmadıgı sürece kanatmalar felan asla ayırmayın . Sadece sabır gerisi gelir.

9. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Çıkartmam ama 5 dklığına olsa erkeği çıkarsam sorun olurmu ?

10. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Sürekli cıkartmayın yani sık sık ucurursanız kusları veya ayırırsanız eş tutmaları zor olur birbirlerine alısmaları.

Onun için kafesten cıkamayıncaya kadar muhakkak birbirlerine alısacaklardır.

11. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Benimkilerde öylelerdi ama şu an dişi sanki erkeği kaşımakla görevli. Sürekli kaşıyor hizmet ediyor. Erkek yem veriyor dişiye. Araları çok çok iyi. Seninkilerde alışırlar umarım.

12. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dişi şuan yuvalığı kemiriyor gagasıyla vuruyor yuvalığa ama erkek dişinin yanında çok pısırık kalıyor bunların eş tutması zormu veya yumurta yaparlarmı ki :/

13. gkn

gkn Guest

Hocam öncelikle kuşlara maydonoz vermeyin illaki yeşillik verecekseniz marul ve salatalık kabuğu verin. Biraz sabredin zaman verin kuşlara anlaşmazlarsa eş değiştirirsiniz biz 2-3 ay çok bekledik eş tutsun kuşlar diye :)

14. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Ya değişiyor mesela dün akşam yuvalığın kapısında dişiyi yediriyordu.Ama yukarı tüneğe çıktığında dişi erkeği aşaya atıyor sık sık

Sayfayı Paylaş