petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş tutarlar mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan Donat tarafından 20 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Hakan Donat

Beğenileri:
    13
    Arkadaşlar erkek kuşumla kardeşimin dişi kuşunu eş yapmak için dişi kuşu erkek kuşun kafesine attık. İlk gün birbirlerine bol bol kur yaptılar. Fakat sonra ne olduysa erkek kuş bir sonraki gün huysuzlaştı. Dişi erkeğe bol bol yanaşıyor yem kusuyor ama erkek olan tersliyor. Sebebi ne olabilir acaba?

2. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Ayni sorun bendede var disi kur icin cildiriyor ama erkek ona vuruyor

3. Cüneyt Tanju Koçbil

Beğenileri:
    0
    Erkek henüz kızışmamış olabilir.

4. Hakan Donat

Beğenileri:
    13
    Yalnız benimkiler ilk gün baya kur yaptılar birbirlerine erkek dişinin sırtını kaşıyordu falan ama sonra böyle oldu anlamadım ben de. Şu anda kuşları ayırdım erkek ayağını kanattı dişinin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

Tavsiyeniz nedir arkadaşlar. Ayırmalı mıyım yoksa birbirlerine alışmaları için aynı kafeste tutmaya devam mı etmeliyim.

#4 Hakan Donat, 20 Ekim 2014
    Son düzenleme: 20 Ekim 2014
  5. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kanlı kavga varsa değiştirin kuşu ve ilk kuşunuzu götürün atın salmaya hangisini seçerse onu alın

#5 Taner ALTIN, 20 Ekim 2014
    Son düzenleme: 20 Ekim 2014

Sayfayı Paylaş