petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş tutarlarmı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Samet TIKIZ tarafından 10 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Samet TIKIZ
    Gizli

Arkadaşlar 1 yaşını geçmiş erkek kuşumu götürdüm petshopa kafesin içine koyduk ve birtane dişi kuşuma yaklaştı hoşlaşmış gibiydi 20 dk falan durdum ve onu aldım.Bugün 3. günleri ve dişi yem almaya çalışıyor.Bizimki beceremiyor sanki ama 2 sn süreyle 3 4 kere yem verdiğini düşünüyorum.Sizce eş tuttularmı Aynı kafese koyduğumda ise dişi sert davranıyor.Dışarıda ise yem almaya çalışıyorken mi sert davranıyor yoksa vuruyormu anlamadım,yazdıklarımdan anlaşılmayacaksa video koyabilirim şimdiden teşekkür ediyorum.

2. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Benim dişim de öyleydi eve getirdiğimde sertti zamanla alışıyor şuan benimkiler çifleşme zamanında yavrularımı bekliyorum :) Öpüşüyorlarsa gördüysen ve o uçarken diğeri onun yanına geliyorsa tuttu demektir :)

3. Samet TIKIZ
    Gizli

Bizimki konuşarak kur yapıyor dişinin gagasına dayıyor gagasını o andada dişi yem istiyor,dişinin kanatlar uçmaya uçmaya zayıflamış cesaret edemiyor ama erkeği görmediği zaman ötmeye başlıyor bizimkide yanına gidiyor durum böyle :)

4. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Resimlerini bir yüklermisin :)

5. Samet TIKIZ
    Gizli

Resimleri az önce çektim video tanıştıkları ikinci gün yani dün oluyor.

Şeker-ümmiye - YouTube
    [YOUTUBE]IV7RPK7wLh4[/YOUTUBE]

6. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    dişi biraz çekingen duruyor zaten zamanla alışırlar için rahat olsun :) eş tutmayada yavaştan başlamışlar

7. Samet TIKIZ
    Gizli

Teşekkür ederim cevabınız için.Bir sorum daha olucak bugün yuvalığı taktım kafese koydum ikisini ve dişi cok saldırgandı.Ve erkek baya tırstı çıkardım hemen ama dışarıda böyle bi durum yok acaba bunun nedeni ne 1 2 hafta ayrı kafeslerdemi tutmalıyım

8. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Evet sabır gerek sadece olacak yavrular şimdiden hayırlı olsun :)

9. Samet TIKIZ
    Gizli

İlginiz için teşekkür ederim saolun :)

10. hakaang
    Gizli

hakaang Guest

bu kuslar bana benim kuslari hatirlatti [​IMG]

Sayfayı Paylaş