Karadeniz Pet

Eş tutarlarmı ?

• Konbuyu başlatan Samet TIKIZ
  • Başlangıç tarihi
S

Samet TIKIZ

Guest
Arkadaşlar 1 yaşını geçmiş erkek kuşumu götürdüm petshopa kafesin içine koyduk ve birtane dişi kuşuma yaklaştı hoşlaşmış gibiydi 20 dk falan durdum ve onu aldım.Bugün 3. günleri ve dişi yem almaya çalışıyor.Bizimki beceremiyor sanki ama 2 sn süreyle 3 4 kere yem verdiğini düşünüyorum.Sizce eş tuttularmı Aynı kafese koyduğumda ise dişi sert davranıyor.Dışarıda ise yem almaya çalışıyorken mi sert davranıyor yoksa vuruyormu anlamadım,yazdıklarımdan anlaşılmayacaksa video koyabilirim şimdiden teşekkür ediyorum.

Benim dişim de öyleydi eve getirdiğimde sertti zamanla alışıyor şuan benimkiler çifleşme zamanında yavrularımı bekliyorum :) Öpüşüyorlarsa gördüysen ve o uçarken diğeri onun yanına geliyorsa tuttu demektir :)

Bizimki konuşarak kur yapıyor dişinin gagasına dayıyor gagasını o andada dişi yem istiyor,dişinin kanatlar uçmaya uçmaya zayıflamış cesaret edemiyor ama erkeği görmediği zaman ötmeye başlıyor bizimkide yanına gidiyor durum böyle :)

dişi biraz çekingen duruyor zaten zamanla alışırlar için rahat olsun :) eş tutmayada yavaştan başlamışlar

Teşekkür ederim cevabınız için.Bir sorum daha olucak bugün yuvalığı taktım kafese koydum ikisini ve dişi cok saldırgandı.Ve erkek baya tırstı çıkardım hemen ama dışarıda böyle bi durum yok acaba bunun nedeni ne 1 2 hafta ayrı kafeslerdemi tutmalıyım

bu kuslar bana benim kuslari hatirlatti
650c793b9eea092cfbbb903e6620ba32.jpg

Geri