petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Es tutarmı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hageli tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. hageli

hageli Guest

Arkadaslar 1 1.5 aylık yavru muhabbet kusları es tutarmı?(Cıftlestırmek ıstedıgım ıcın sormuyorum)

2. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Yaşlarında bir problem yokta, onların durumuna bağlı şöyle diyeyim daha yeni aldıysan kuşları izle eğer kavga vs yoksa aksine öpücükler,kaşıma yem kusma varsa eş tutmuştur yok şiddetli şekilde kavga sürüyorsa eş tutmamıştır getirdiğin kuşu değiştirmen gerekir.

3. hageli

hageli Guest

Ben petshopta gordumde alıcaktım acaba es tutmussa sorun olurmu dıye sorayım dedım

4. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam kuşu götürüp erkek kuşların arasına koyun veya seçtiğiniz 2 gün felan dursunlar dediklerime göre karar verirsiniz zaten bunu petshopcularında söylemesi lazım

5. hageli

hageli Guest

Ben tek kus bakıcam.Erkek ıstıyorum.O petshopcudan o erkek kusu alsam.Es tutmussa eger esınden ayrıldıgı ıcın sorun olurmu?

Sayfayı Paylaş