Karadeniz Pet

Eş tutma offfff sorunlar sorunlar ...????

MelancholyMan

Yeni Üye
Arkadaşlar benim mubişler ne yuvalik takiyorum ilgileniyor nede bir birlerini kasidiklarini goruyodum daha gormuyorum .. degistirmek icin götürmüştüm bana aldigim yer bunlar es tutmus birbirlerinin yanindan ayrilmiyor dedi (ayrilmiyorda ) ilk bir iki hafta disi erkek kusu kasiyodu görüyodum ama artik onuda görmüyor um ben ne yapmam lazimm , erkek kus 6 aydir disi ise 3 aydir benimle birlikte .. tesekkurler ..

Bu isler biraz sabir işi.öncelikle yukari biyere as rahatsiz etme sadece yem ve su degisimi icin rahatsiz et pek ilgilenme.yemlerinin icine nijer tohumu ekle.eger sonuc alamazsan ayirma yontemini dene.

Rahatsız etme olur inşaallah bir şeyler

Yemlerini sularını verip takip edeceksin. Rahatsız olmayacakları ortam sağlayacaksın. Çok zor değil. :)

Zaten haftanin 5 gunu evde tekler aynen dediginizi yapiyorum ..Cok tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:22 -->-> Daha önceki mesaj 09:19 --

Bu isler biraz sabir işi.öncelikle yukari biyere as rahatsiz etme sadece yem ve su degisimi icin rahatsiz et pek ilgilenme.yemlerinin icine nijer tohumu ekle.eger sonuc alamazsan ayirma yontemini dene.

Kuslar im zaten kizismis durumda ama heralde disinin burnundaki kahve rengi yeni dokulecek kasiyip duruyo .. belki kafes ayirma yontemine gidebilirim ..

Son düzenleme:
Kardeş zamana birak bende 5 aydır kuşları es tutturcam diye ugrastm ama olmadı vazgectgm anda kendi kendilerine tuttular sanırım dışı yuvalkla ilgilenmeye falan başladı bugün baktimki dışkısı kocaman geçenlerde de birbirini kasrken görmüştüm yani kavga etmiyolarsa bırak onlar kendi islerini kendileri halleder

Geri