petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş tutma offfff sorunlar sorunlar ...????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MelancholyMan tarafından 11 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. MelancholyMan

MelancholyMan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim mubişler ne yuvalik takiyorum ilgileniyor nede bir birlerini kasidiklarini goruyodum daha gormuyorum .. degistirmek icin götürmüştüm bana aldigim yer bunlar es tutmus birbirlerinin yanindan ayrilmiyor dedi (ayrilmiyorda ) ilk bir iki hafta disi erkek kusu kasiyodu görüyodum ama artik onuda görmüyor um ben ne yapmam lazimm , erkek kus 6 aydir disi ise 3 aydir benimle birlikte .. tesekkurler ..

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Yemlerini sularını verip takip edeceksin. Rahatsız olmayacakları ortam sağlayacaksın. Çok zor değil. :)

3. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Bu isler biraz sabir işi.öncelikle yukari biyere as rahatsiz etme sadece yem ve su degisimi icin rahatsiz et pek ilgilenme.yemlerinin icine nijer tohumu ekle.eger sonuc alamazsan ayirma yontemini dene.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Rahatsız etme olur inşaallah bir şeyler

5. MelancholyMan

MelancholyMan New Member

Beğenileri:
    0
    Zaten haftanin 5 gunu evde tekler aynen dediginizi yapiyorum ..Cok tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:22 -->-> Daha önceki mesaj 09:19 --

Kuslar im zaten kizismis durumda ama heralde disinin burnundaki kahve rengi yeni dokulecek kasiyip duruyo .. belki kafes ayirma yontemine gidebilirim ..

#5 MelancholyMan, 12 Nisan 2015
    Son düzenleme: 12 Nisan 2015
  6. bunyamin

bunyamin New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş zamana birak bende 5 aydır kuşları es tutturcam diye ugrastm ama olmadı vazgectgm anda kendi kendilerine tuttular sanırım dışı yuvalkla ilgilenmeye falan başladı bugün baktimki dışkısı kocaman geçenlerde de birbirini kasrken görmüştüm yani kavga etmiyolarsa bırak onlar kendi islerini kendileri halleder

Sayfayı Paylaş