petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eş tutma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve toprak tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. toprak

toprak Guest

arkadaşlar dişi kuşumun erkegini 2 gün önce degiştirdim şimdi sorum şu bazen birbirine gaga atıyorlar bazen yanyana birbirine ilgisiz bir şekilde duruyorlar birbirlerine ne zamana kadar alışırlar alışması için ideal bekleme süresi nedir o güne kadar eş tutmassa degiştir denilecek süre nedir?

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum 2 gun once degiştir diğin bir kuş tan pat diye çifleşmesini veya eş tutmalarini bekleme lütfen. onldar sonuçta bir canli yenı gelen kuş daha sana alişcak eve alişcak kafesi tanıcak. vs bu en fazla 1 ayi bulabilir. ama 2 kuş ca cok kızişmiiş sa getirdiğin da çifleşmeyi göre bilirsin ama bu cok nadir görünür önce tanımasi lazim çevresini.

3. BARAN

BARAN Guest

Dostum kuşun sana eve ortama ve dişiye alışmasını bekleyeceksin mecbur bu süre 1 haftada olabilir 1 ayda olabilir ama pat diye çiftleşsinler diyorsan istanbulda ünlü bi peçeteci kuş var oda dişi arıyordu :) forumda ararsan bulursun yakınsanız birbirinize görüşün lakin değilseniz mecbur bekleyeceksiniz kızışmalarını :)

4. usta

usta Guest

aynı sorun benim kuşlarda mevcud bende dişiyi yeni aldım sabırla bekliyorum sanada sabırla beklemni tafsiye ediyorum:)

5. toprak

toprak Guest

Ben hemen çifleşsinler demek istemedim sadece kuşların birbirine alışma süresini merak ettim birbirine alışsınlar keyfi gelince zaten çiftleşirler alışmazsa degiştirim kuşu sizce nekadar süre beklemeliyim eş olmaları için..

6. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Arkadaşım o belli olmaz birbirlerini kabullenmeleri uzun da sürebilir kısa da ama en az 1 ay beklemelisin bence..

7. usta

usta Guest

yaş olarak uygunlarsa 1 veya 2 ay kadar beklemelisin

8. toprak

toprak Guest

teşekkürler arkadaşlar...

Sayfayı Paylaş