Karadeniz Pet

eş tutma

xerdalx05

Yeni Üye
herkese iyi forumlar erkek muhabbetim kızıstıgı ıcın dişi aldım 1 ayı gectı erkek cıflesmeye calısıyor sabahları sadece dişi fazla ilgilenmiyor 5-6 sn bişey suruyor dişi boyut olarak biraz erkekten buyuk ve dişi cok sakin yem yemekten baska birsey yapmıyor.dişi değiştirmelimiyim sizce
9VBEM5.jpg

Son düzenleme:
çiftleşmeye çalışıyorlar derken erkek ayak atıyor mu dişinin üstüne

erkek uzerine cıkıyor 5-6 sn suruyor sabahları oluyor 2-3 kere gordum dişi genelde ona karsı agrasif davranıyor bırbırlerını kasıyıp erkegın kusmasına rağmen...kendi boyutun dan biraz kucuk kızgın dişimi alsam diyorum

Son düzenleme:
Dişi çifteşmeye hazır değil. Ceresine ve göz halkasın bakarsanız.

dişi banA biraz yaglı gibi geldi.boyut olarak ta erkek ten buyuk kızısması ıcn mama nijer gibi seyleride 1 aydır kullanıyorum

Benim disi de baslarda erkek ustune cikinca atiyordu, erkek fazla duramiyordu. Sonra alistilar, simdi rahat ciftlesebiliyorlar. Bence birkac hafta daha bekleyin. Yem kusma kasima varsa es tutmus kuslar bunlar zaten. Sorun devam ederse oyle degistirirsiniz. Disinin yuvaliga ilgisi var mi?

arasıra cok nadir içeri giriyor bazen girişini kemiriyor erkek ondan cok giriyor yuvalığa

Levent bey gündüzleri dışı follukta vakit geçiriyor kâğıtları parcaliyorlar fakat fazla çiftleşme olmuyor dışı bugün kontrol ettim elimle aşırı yağlanmış yine yağı birturlu eritemedim.salma kullanma sansımda yok.yeni bir eş almayı düşünüyorum erkek yavrulugundan beri bende onun içinde kiyamiyorum.ama sizinle birgün tanışmak isterim.

Bu dışı değiştirilir mi yav çok güzel kuş iri olmasi da sorun değil denildiği gibi limon damlatin ayrıca biraz daha zaman tanıyın yerinizde olsam değişmedim

Kiyamadigimdan bekliyorum zaten bugün takip ediyorum erkek kur yapıyor dişi pozisyon aliyor erkek hala kura devam ediyor en sonunda çıkıyor ve günü bitiriyor.erkeğin baskın olmaması söz konusu olabilirdi acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:30 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

i.hizliresim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:30 --

Beklenen gerçekleşti en sonunda iki yumurta oldu devamıda gelir işallah yardımlarınızdan dolayı tşkler.

Kiyamadigimdan bekliyorum zaten bugün takip ediyorum erkek kur yapıyor dişi pozisyon aliyor erkek hala kura devam ediyor en sonunda çıkıyor ve günü bitiriyor.erkeğin baskın olmaması söz konusu olabilirdi acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:30 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

i.hizliresim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:30 --

Beklenen gerçekleşti en sonunda iki yumurta oldu devamıda gelir işallah yardımlarınızdan dolayı tşkler.

Masallah Gozunuz aydin, sabrettiginize degdi. Yumurta bekleyen arkadaslara da ornek olsun. Oyle hemen kuslari degistirme yoluna gitmesinler. Bakin marttan beri bekliyorsunuz ve cok sukur sonunda yumurtalara kavustunuz. InsAllah yavrularda sag salim cikar. Bakalim babasi gibi sariyuzlu olacaklar mi...Hayirli uretimler...

Son düzenleme:
kesinlikle sabretmek gerekiyor.4. yumurtada geldi.işallah dolu cıkar

2 kuşuda değiştirmeyin derim dişi erkekten biraz iri olsa bile sorun olmaz yaparlarken gördüysen ve dişi yuvalığı kemiriyorsa yumurtlayacak demektir dişi kuşunuzda çiftleşme dönemine girmek üzere ceresi hafif kahverengi zamanla ceresi koyu kahverengi olur

4 Yavruda yumurtadan cıktı ilk 2 si aynı boyda gidiyor fakat son ıkısı onlar kadar kursakları dolu değil anne hepsıne bakıyor hemen hemen ama son ıkısınin kursakları onlar kadar dolu değil mudahale etsemmi acaba.fikirlerinizi alabilirmiyım
bide yavrular yeme düştükten sonra dişiyi ayrı bir kafesde dinlenmeye alsam erkeğin yanına kızgın bir baska dişi atsam ne derseniz

Son düzenleme:
Geri