petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eş tutma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih ÇETİNER tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Tags:
  1. Fatih ÇETİNER

arkadaşlar bugün erkek ve11 aylık olan kuşumun yanına anaç bi dişi aldım..yaklaşık 5 saat oldu..şuana kadarki izlenimlerim dişi sessiz bekliyor aradaga kendini kaşıyor ve temizliyor 1 kere yemliğe inip yem yedi..2 kerede erkekle biraz takıştıve şuan ise kendini temizliyor..eş tutmaları uzun sürermi yoksa biraz daha beklesemmii..

2. Mete Aytun AYDIN

Hiç belli olmaz çiftler hemende birbirlerine ısınabilir uzun bir süre sonrada ısınabilir,hiç ısınmayadabilir. Eğer birbirlerini kaşıyorlarsa,genellikle tünekte beraber duruyorlarsa,kafes içinde beraber hareket ediyorlarsa,erkek kuşun dişiye kur yapıyorsa ve yem kusuyorsa eş tutmuşlar demektir. Ama bence sabretmek çok önemli bu işte. Bende çok sabırsız bir insandım ama şimdi kendi haline bıraktım kuşlarımı.

3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Eş tutma 5 saatte olacak bir şey değil ayrıca sana önerim, kuşunu bir salmaya atıp en çok ilgilendiği kuş ile eşe atmandır.

4. Onur TÜFEKCİ

Bu kadar kısa surede tutması ımkansız zaten. Bıraz daha beklemenız gerekecek. Bu durumlarda kus aldıgınız yere salma seklınde beslıyor ıse kusunuzu orda bıraz tutup kendı esını secmesıne ızın vermenı es tutma konusunda daha saglıklı olacaktır. Sımdıkı durum ıcın bıraz daha zaman ve sabır ta kı bırbırlerıne zarar verme durumu olursa ayırırsınız.

5. Fatih ÇETİNER

herkese teşekkür ediyorum çok saolun..

Sayfayı Paylaş