petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş tutma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kemal AKBULUT tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Kemal AKBULUT

arkadaşlar ben 6 ay önce kadar 1 çift muhabbet kuşu aldım ama halen eş tutmuşlarmı tutmamışlarmı die bi tereddütteyim

ama şöyle söyliyeyim erkek kuşu odada serbest bırakıyorum dişi kuş onun yanına gitmk için kafesten cıkmaya çalışıyor ve onuda dışarı bıraktığımda hemen onun yanına gidiyor hatta normalde dişi kuş elime fazla gelmez ama erkeği parmağıma alınca oda hemen onun yanına geliyor yani işin kısacası erkek nereye giderse dişide peşinden gidiyor buraya kadar tmm diyorum eş tuttu ama sonra kafese koyuncada dişi kuş erkeğe cok agresif oluyor . erkek yem yerken arkadan vrup kaldırıyor aşırı Kavgaları Yok .kızışmadılar daha erkek arada kafasını sallayarak kur yapıo öpmeye çalışıo sizce olurmu eş tutarlarmı zamanla.

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Birbirlerini kasıyorlarsa ve erkek kus dişi kusa yem yediriyorsa es olmus demektir.

3. Kemal AKBULUT

Anlattım işte kardeşim nasıl olduğunu aralarının.

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dostum bende sana acıklamasını yaptıgıma inanıyorum. Kafes dısarısında sürü psikolojisine kapıldıgı için eline geliyor. Kafes içerisinde söylediklerimi yapıyorsalar eş olmuslardır.

5. Kemal AKBULUT

Tamam kardeşim Bilgi için teşekkürler .

6. Kemal AKBULUT

Başka yorumu olan varmı .

7. Tunç ÇAĞATAY

aynı durum bizdede var 8 aydır beraberler erkeği aldınmı dişi durmuyor yerinde ama yanına gelincede vuruyor sert kavgaları yok erkek kızışmış dişide kızgın lakin çiftleşmiyorlar durum bu bizdede :)

8. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Onlar kardeş olmuşlardır 6 ayda. Bence yavru beklemeyin derim.

9. Kemal AKBULUT

Ekincan Bey Erkek kur yapıyor öpmeye çalışıyor Dişi kızışkın olmadığı için izin vermiyor

Dişimin Ceresi:[​IMG]

10. Süleyman Mert DEMİRSOY

Kemal abi öncelikle onları rahat bırakman gerekir.Dışarı salmaman gerekir. Zaten belkide dişinin erkeği itip kakması ondandır kıskanıyordur. Sen onları rahat bırak.Sadece bakımlarını düzenli yap.

11. Mustafa Demir

Salman büyük yanlış yuvalık takılımı dişi kızışmış zaten birde umudunu kırmak gibi olmasında bazen olmayınca olmuyor iş kuşlara kalmış....

12. Tunç ÇAĞATAY

Dişi yavaştan başlamış kızışmaya veya fotodan öyle

13. Kemal AKBULUT

Biraz daha bekliyecem ,güzel kardeşim olmassa Dişiyi değiştircem dişide iş yok .

14. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim sn hatayı baştan yapmışın yavru alacaksan kuşları dışarı salmıcan bidee dişiler herzaman yola gelir bnm elime ne dişiler geçti sırf erkeğin yüzünden gıcık oldum ikisini birden sattım =)

15. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    genelde dişi kzışıyo erkek basmayınca dişi kavga ediyo bu olayda bana gıcıklık verince ikisini birden satıyom şimdide en baştan başlayıp yavru alcam

16. Kemal AKBULUT

Anladım Güzel kardeşim seviyorum 2 sinide vermek istemiyorum ama şöle 1 2 ay daha izlim iş olmasa dişiyi değiştircem .

Sayfayı Paylaş