Karadeniz Pet

Eş tutmadan yumurtlama sorunu

• Konbuyu başlatan Bilal BARDAKÇI
  • Başlangıç tarihi
B

Bilal BARDAKÇI

Guest
Arkadaşlar merhaba,
Albino dişim 15-16 aylık civarı, eş tutmadan sürekli yumurtluyor, 3-4 tane farklı yaşlarda erkek değiştirdim yine olmadı, kafeste yuvalık olmasa bile yere yumurtluyor ve erkeğe hiç bir şekilde ilgi duymuyor. Ne yapmam gerekir sizce?

Aga, kuşu götür eşini o seçsin.Başka çaren yok.

değisik geldi bana , eş tutmaz bence veya çok zor ele felan insana alışkndır muhtemelende kızgınlaştıkça patır patır yumurtluyor demekki bakımıda iyi yoksa eşsiz kızsada zor yumurtlar

değisik geldi bana , eş tutmaz bence veya çok zor ele felan insana alışkndır muhtemelende kızgınlaştıkça patır patır yumurtluyor demekki bakımıda iyi yoksa eşsiz kızsada zor yumurtlar
ele alışık değil aksine çok yabani, bakımı iyi sayılır. açıkçası benimde pek aklıma yatmıyor bu kadar uğraştan sonra eş tutma ihtimali ama belki aynı sorunla karşılaşıp çözüm sağlayan arkadaşlar vardır.

erkekler yanında ne kadar duruyor?? sağlam kızgın bi erkek işi halleder kanaatindeyim

ilk defa duydum böyle bir şey başıma da gelmedi hiç.. eğer yavru almak istiyorsanız. kızgın bir erkeği atın yanına ve hiç ayırmayın

Geri