Karadeniz Pet

eş tutmuşlar mı?(1 gün oldu)

KORDON

Onursal Üye
y2ljN0.jpg

6YkMrN.jpg

WWZogq.jpg

32agvO.jpg

REVG1G.jpg

pvo2XN.jpg

kZg0G7.jpg

NY4GlN.jpg

Erkek bayadir bu ani bekliyormus galiba 1 gunde bu kadar samimiyet cok iyi:) cok sekerler masallah

Teşekkürler arkadaşlar. Erkeğim yani paşaya 2 ay önce de eş aldım. Sonra dişiyi iade etmiştim biraz daha büyüsün diye. Hangi dişiye atarsan at tutuyor. Ben ömrümde böyle kuş görmedim. İkisi de 5 aylık civarı. Bir arkadaş oyuncakları çıkarın yazmış. Yuva için erken di mi? [MENTION=3396]mehmet nuri[/MENTION]

erken değil resimdeki 2 kuşda yetişkin

Teşekkürler arkadaşlar. Erkeğim yani paşaya 2 ay önce de eş aldım. Sonra dişiyi iade etmiştim biraz daha büyüsün diye. Hangi dişiye atarsan at tutuyor. Ben ömrümde böyle kuş görmedim. İkisi de 5 aylık civarı. Bir arkadaş oyuncakları çıkarın yazmış. Yuva için erken di mi? [MENTION=3396]mehmet nuri[/MENTION]

kendilerine biraz daha ilgi gösterirler ve yuvalık takmalısın bence yuvalıgada ilgi artar

Teşekkürler. Oyuncakları çıkarıyorum. Salıncağın bir zararı olur mu? Çıkarmalımıyım?

Son düzenleme:
teşekkürler. Oyuncakları çıkarıyorum. Salıncağın bir zararı olur mu? çıkarmalımıyım?

benim eş kuşlarım salıncak kavgası yapıyorlardı dişi olan hep kazanıyodu erkek olanda çağresiz dişi diye elini kaldirmıyordu :d çıkarmazsan aralrı bozula bilir kavga ederler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:28 -->-> Daha önceki mesaj 20:28 --

Yanıtım yardımcı olduysa lütfen beyen

dostum senin durumun gibi bende de var dişinin yanına erkek aldım 2-3 saatte birbirlerini kaşımaya başladılar aradan 1-2 hafta sonra yuvalığı taktım dişi kuşum ertesi gün yuvalıkta çok çabuk uyum sağladılar.. inşallah güzel yavrular alman dileğiyle :)

maşallah! Allah aralarını bozmasın :) eş tutmuşlar bence. yuvalık içinde erken deil. bu kuşalar en az 1 yaşında var.

Geri