Karadeniz Pet

Eş tutmuşlarmı videolu!!!

mrtmrt1988

Meraklı Üye
Erkek kuşum sarı renkli olan dişiden korkuyor gibi pasif kalıyor dişi yuvalığa girmiyor erkek yanaşınca hırcınlaşıyor bazen ise yem kusuyorlar birbirlerini kaşıyorlar videolarda var eş tutmuşlarmı bu davranışları normal mi ???

[YOUTUBE]KVZeiCHxZNE[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]xn2a6U0eF30[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]JB167q8ziiA[/YOUTUBE]

Dişiyi yeni aldın sanırım, biraz ortama ve erkeğe alışınca o da karşılık verecektir.

Hayır 4-5 ay oldu ikisini beraber aldım levent abi daha önce resimlerini falan paylaşmıştım dişi şuan 7 aylık erkek 1 yaşında ama dişi ayak basmaya çalışıor falan erkekte tık yok dişi yuvalıgada girmiyor senin bi mesajında dal tarçın tavsiyeni gördüm onuda yaptım gelip delikle oynadı bıraz ama simdi yıne ilgsiz ne yapmalıyım??

Birinden biri tüyde olabilir. Kızışmamış olabilir.
Sabrın sonu selamettir.. :)

Anladım levent abi sabır ederim bi sıkıntı yok ise erkekte sıkıntı varmı diye tereddüt ettım o yuzden paylaşım yaptım:)Başka erkek kuşlara bakıom insana bile saldırıolar benim erkekte tık yok sabahtan aksama kadar yanlızlar son şansları emekliye ayırcam yoksa onu:)
Levent abi birde senin ödüllü soru bu geceydi yanlış hatırlamıorsam değil mi?

Son düzenleme:
Anladım levent abi sabır ederim bi sıkıntı yok ise erkekte sıkıntı varmı diye tereddüt ettım o yuzden paylaşım yaptım:)Başka erkek kuşlara bakıom insana bile saldırıolar benim erkekte tık yok sabahtan aksama kadar yanlızlar son şansları emekliye ayırcam yoksa onu:)
Levent abi birde senin ödüllü soru bu geceydi yanlış hatırlamıorsam değil mi?

İyi oldu hatırlattın tamamen unutmuşum.. Bu gece 22:00'de soracam kısmetse..

Maşallah o erkek hiçte pasif değil bunlar olur gibi az daha sabredin

İyi oldu hatırlattın tamamen unutmuşum.. Bu gece 22:00'de soracam kısmetse..

:) Hediyeye talibim sizin kümesten kuş almak hiçde fena olmaz tam 22:00 da forumdayım görüşmek üzere..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

Maşallah o erkek hiçte pasif değil bunlar olur gibi az daha sabredin

TEŞEKKÜRLER ÜSTAD sen öyle diyosan tartışmaya gerek kalmadı sanırım.. Biraz daha sabır edelim bakalım junior mubişler gelir sonra inşallah:)

Geri