Karadeniz Pet

Eş tutmuyorlar.

• Konbuyu başlatan Doğukan
  • Başlangıç tarihi
doğukan sen dişiyi bırak kendi seçsin eğer imkanın varsa erkeğide ayır onunda yanına bir dişi al olsun sana 2 çift muhabbet :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:54 -->-> Daha önceki mesaj 21:53 --

erkeği değiştirme imkanın varsa böyle erkek bulamazsın çok güzel heybetli maşallah :)

doğukan sen dişiyi bırak kendi seçsin eğer imkanın varsa erkeğide ayır onunda yanına bir dişi al olsun sana 2 çift muhabbet :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:54 -->-> Daha önceki mesaj 21:53 --

erkeği değiştirme imkanın varsa böyle erkek bulamazsın çok güzel heybetli maşallah :)

Çok sağol sanırım biraz daha beklicem erkek bi kere kur yapsa dişi kuyruk kaldırır :D
Sabretcem artık :D

Ben 2 çift istemiyorum öyle yapcağıma yavru mubiş alırım ben kendim yavru büyütmek istiyorum :D
Kuşcu bu kuşlara çek kırması dedi acaba doğrumu anlamam kuş türlerinden :D
bu gün ilk kez kaşımasına izin verdi.
link:VID 20141010 WA0000 - YouTube

Moderatör tarafında düzenlendi:
:D bende anlamıyorum fazla yanlış bilgilendirmeyeyim ayırdınmı bu arada

:D asıl kafeste erkek dursun orayada yuvalık as erkeğin olduğu yere dişininkinde yem su olsun bu kadar erkeğede nijer takviyesi yap hareketlensin kerata :D

:D asıl kafeste erkek dursun orayada yuvalık as erkeğin olduğu yere dişininkinde yem su olsun bu kadar erkeğede nijer takviyesi yap hareketlensin kerata :D

Nijer versem tüy dökümü artmaz mı?
bende nijer tohumu var ama vermiyorum tüyden çıkmasını uzatırmış.

öylemiymiş bilmiyordum ya erkek tüyden çıkınca verirsin o zaman birde erkeğe vitamin takviyesi yapta çabuk atlatsın

erkek tüy dökümündeyse çiftleşmez tüyü geçmesini bekle :) hem bu arada taner arkadaşın dedğini yap sonra büyük ihtimal yavruları almaya başlarsın :D

erkek tüy dökümündeyse çiftleşmez tüyü geçmesini bekle :) hem bu arada taner arkadaşın dedğini yap sonra büyük ihtimal yavruları almaya başlarsın :D

Tanerin hangi dediğini yapim.
Hiç kur yapmıyor sizce ne zaman tüyden kurtulur?

dişiyi başka kafese al erkegin kaldıgı kafesede yuvalık tak 1 hafta sonra tekrar dişiyi erkegin kafese at :D Tüyde ne zaman başladıgına bağlı :)

dişiyi başka kafese al erkegin kaldıgı kafesede yuvalık tak 1 hafta sonra tekrar dişiyi erkegin kafese at :D Tüyde ne zaman başladıgına bağlı :)

Çok sağolun ilginiz için. Nerdeyse 2-3 haftadır tüyde ama dişide tüyde olmasına rağmen erkeğe kur yapıyor erkek neden cansız onu anlamadım :D

Dedgimii dymadin heralde ben erkek kusu degistirdim ilk 1 saat icerisinde anlasmalar iyidi dun aksam kustu erkek simdi ise hic durmadan kusuyor hic durmuyor haha disi bile bikti artik nerdeyse :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:15 -->-> Daha önceki mesaj 07:14 --

Eski erkek hic bisey yapmadi bile ssdece bakioordu disi ise cildiriyordu ama simdiki erkek acayip iyi surekli kur surekli opusmek surekli kusmak

Dedgimii dymadin heralde ben erkek kusu degistirdim ilk 1 saat icerisinde anlasmalar iyidi dun aksam kustu erkek simdi ise hic durmadan kusuyor hic durmuyor haha disi bile bikti artik nerdeyse :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:15 -->-> Daha önceki mesaj 07:14 --

Eski erkek hic bisey yapmadi bile ssdece bakioordu disi ise cildiriyordu ama simdiki erkek acayip iyi surekli kur surekli opusmek surekli kusmak

Tamam da herkes bu erkek çok iyi değiştirme diyor du herkes aklımı karıştırıyor siz kuşu nerden aldınız acaba.
Aldığınız ilk gün mü eş tuttular ?
Birde kuşlarınızın fotosu varsa atarmısınız :D

2 side hazır kavga yoksa eş tutarlar yavru alırsın erkek kafese yeni gelginden yani kafes dişinini oldundan dolayı 1 hafta ayır birbirini görsünle düzelir

2 side hazır kavga yoksa eş tutarlar yavru alırsın erkek kafese yeni gelginden yani kafes dişinini oldundan dolayı 1 hafta ayır birbirini görsünle düzelir

Kafesi erkek kuşla aynı anda aldım dişi eski kafesde kalıyordu 3 hafta oldu erkek kuş doğru düzgün ötmüyor bile hani bi kur yapsa zaten değiştirmeyi düşünmem bile.

Tamam da herkes bu erkek çok iyi değiştirme diyor du herkes aklımı karıştırıyor siz kuşu nerden aldınız acaba.
Aldığınız ilk gün mü eş tuttular ?
Birde kuşlarınızın fotosu varsa atarmısınız :D
Evet kusunuz guzel gercektende genede siz bilirsiniz fotolarida sunlar
4dcdc787d715f1ad0e0b684fb802337b.jpg

2602ab492c121662967548d68bd34418.jpg

273e3b20153d89054f71e2acb8df0289.jpg

Erkek cok kaciyor cok zor resim cektim

Geri