Karadeniz Pet

eş tutmuyorlar

yusufkral

Onursal Üye
slm benim dişi öldü onun erkegine bundan 2ay önce bir dişi aldım 2 side kızgın ama bir türlü eş tutummuyorlar erkek kur yapıyor vs amma ileriye gidemiyor dişi yem almıyor kavga sadece ben yanlarındayken dişi benden ürktünden erkege kızıyor tünekten kuvalıyor normalde kamerla baktımda yan yana duruyorlar erkek kur şarkıları söylüyor amam dişi ye daha yem vermedi .... dişi erkek kafese elimi soktumda yem vs.. degiştitirken 2 side yuvaya kacıyor sadece korkunca yani yuvaya giriyor ben cekilince geri hemen cıkıyor
94VbEo.jpg
[/url][/IMG]
ME6RWk.jpg
[/url][/IMG]
b5l9YG.jpg
[/url][/IMG]
0q7rLR.jpg
[/url][/IMG]
JYpW6W.jpg
[/url][/IMG]

Erkek tüyde olduğundan dolayı, erkek yeteri kadar baskın olamıyordur.. erkeğin tüyden cıkmasını beklemeniz gerekiyor. İyi forumlar dilerim.

Atılım bey'in tavsiyesinden sonra eğer durum aynı ise bence dişiyi değiştirin bende de böyle bir çift vardı,Dişi erkeği kafese sığdırmıyordu,bende artık pes ettim dişiyi farklı bir Erkeğe attım maşallah şu an iyiler

Son düzenleme:
Atılım bey'in tavsiyesinden sonra eğer durum aynı ise bence dişiyi değiştirin bende de böyle bir çift vardı,Dişi erkeği kafese sığdırmıyordu,bende artık pes ettim dişiyi farklı bir Erkeğe attım maşallah şu an iyiler

Teşekkür ederim ;)

erkek tüyden cıktı bu 1 hafta önceki foto olması gerek

Geri