petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eş tutmuyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve baytogi tarafından 10 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. baytogi

baytogi New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar bir tane sarı ve bir tane yeşil kuşlarım bir türlü eş tutmuyorlar,görenler hemen sarı dişiyi almak istiyorlar cins bir muhabbet kuşuymuş ama nasıl bunları eş tutturcam ,bir arkadaş değiştirme hiç dişiyi bu albino cinsi güzel bir cins dedi eğer eş olurlarsa güzel yavru alırsın demişti o yüzden değiştirmedim ama bu konuda bana yardımcı olun ne yapmayılım ? resimler nettir umarım

[/COLOR]ayrıca resimleri koymak istiyorum şuan ama koyamıyorum sanırım yada ben bulamıyorum

#1 baytogi, 10 Nisan 2016
    Son düzenleme: 10 Nisan 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hizliresim. Coma yükleyin forum yazan linki konunuza yapıştırın

3. baytogi

baytogi New Member

Beğenileri:
    0
    ACil Yardım

yükledim teşekkür ederim. şimdi üstad arkadaşlar inceleyebilir sanırım sarı olan dişi diye biliyorum ama bir türlü eş tutmuyorlar ve sakın değiştirmede diyorlar sarı olan iyi bir cinsmiş

#3 baytogi, 10 Nisan 2016
    Son düzenleme: 10 Nisan 2016
  4. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    kuşunuz albino değil lutino evet lutino ve albino kuşlar güzel kuşlardır , ancak çekinik ırk diye biliyorum yani yavruları büyük ihtimal yeşil sarı karışık bir şey olacaktır , lutino yanına albino bir erkek bulursanız eğer yani beyaz ve sarı daha iyi olacaklardır eş tutmuyorlar derken ne kadardır birlikteler 1 aydan fazla birliktelerse eğer 1 hafta onları ayrı ayrı kafeslee koyarak kafesleri biirbirine yaklaştırın tekrar birleşitrdiğinizde kaşıma partileri yem kusma vs. olmuyorsa yeşil erkeği değiştirin.

5. baytogi

baytogi New Member

Beğenileri:
    0
    aşağı yukarı 1 senedir birlikteler,erkek yerinde duramıyor çok azgın ama dişi hiç yüz vermiyor hatta yaklaşınca gagalıyor erkeği,işe yarar mı acaba ayırmak,yada erkeği değiştirin demişiniz ama karar veremedim keşke dişi istesede eş tutsalar olmadı düşüncem dişiyi değiştirmek çekinik kaldığı için,ayrıca kuşçı arkadaş bi karışım yem verdi günde bir çay kaşığı koy dişiyi azgınlaştırır dedi.üstadlar olarak ne yapmalıyım acaba ?

6. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    yemlerine fazla olmayacak şekilde nijer tohumu at ve kafesleri ayır 1 2 hafta öyle kalsınlar dişi hala yüz vermezsse değiştir

7. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dişi daha hazır değil kızışmamış
    Ciddi kavgalar etmiyorlarsa bekle
    biraz daha derim
    değiştirme yaparsan erkek yada dişi
    yine en iyi ihtimal le 2 ayı bulur alışması

Sayfayı Paylaş