petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

es tuttularmı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tolga arslan tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yaklasik 1 ay önce Disime erkek almistim. Erkeği direk dişinin yanina koydum ilk basta sonra dişiyi aksama kadar başka kafese koydum dişiyi erkeğin yanina aldim. 1 aydir beraberler hic rahatsız etmiyorum yemini suyunu mamasini veriyorum o kadar. Gecen mama yaptim verdim dişi yemeye basladi erkekte yemeye calisti ama dişi vurdu. Aslında arada yem kusuyorlar ama hep dişi istiyor. Erkek pisirk yani hic dişinin üstüne gittiğini görmedim. Es tutmalari için ne yapabilirim ?
    Yardim etcek yokmu ?

#1 tolga arslan, 5 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 5 Mayıs 2014
  2. emrecelik3673

Kuslari ayir iki hafta kadar ayri kafeslerde tut ikisinin kafesine de kizistirici takviyeler koy. Iki hafta sonunda disiyi erkegin kaffesine koy. Burasi önemli disiyi erkeğin yanına koy. Birkac gun takip et uyumlarini. Birbirlerini kasiyorlar mi yem kusuyorlarmi kur yapıyorlar mi diye. Eger olumlu ise bunlar yuva tak ve kafesi yuksek bir yere mumkunse az kullanilan bir odaya as yem ve sularini kontrol harici gitme yanlarina. İnşallah yavrularını alacaksin

3. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah. Başka önerisi olan varsa dinleyebilirim :)

Sayfayı Paylaş