petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Es tutularmi acaba ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Siyamu tarafından 27 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Siyamu

Siyamu New Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar 5 6 aylik dişi kusumun yanına 1 yaşlarında erkek aldım ilk aldığım da 3 4 gün yan yana ayrı kafeslerde beklettim sonra yan yana koydum ara ara opustuler 1 kere kasidiklarini gördüm hatta dişi kuşum erkeğe kur yapıyor kafasını sallıyor çok yaklaşmama ya dikkat ediyorum ama dişi kuşum tünekte sürekli durduğu yere erkek geçince vuruyor bi agresiflesiyor çok fena ötüyor erkek korkup kaçıyor yani bizimkiler yanar dönerli bunlar eş tuttumu acaba???

2. onder

onder Member

Beğenileri:
    23
    Benzer bir sorun bende de var benimkilerin videosuna bakabilirsin ne haldeyiz diye :)
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/zeytin-limon-kuslarim-surekli-kavga-halinde.52060/

3. Siyamu

Siyamu New Member

Beğenileri:
    1
    Evet hemen hemen aynı durum

4. cengiz

cengiz Active Member

Beğenileri:
    213
    Tutarda yuva için acele etme dişi kusun çok genç 9 aylık olmasını bekle sonra kızısma dönemi başlar. Ondan sonra doğal döngü içinde yavru alırsın. Tek yapman gereken sabırlı olmak.

5. Siyamu

Siyamu New Member

Beğenileri:
    1
    Yuvalik yok zaten. Önümüzdeki ilk baharda koymayı planlıyorum iyice alışsinlar birbirlerine.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    O zaman ayrı kafeslerde bak yuvalık yok ise birbirlerine zarar verebilirler

Sayfayı Paylaş