Karadeniz Pet

Es tutularmi acaba ??

Siyamu

Yeni Üye
Arkadaşlar 5 6 aylik dişi kusumun yanına 1 yaşlarında erkek aldım ilk aldığım da 3 4 gün yan yana ayrı kafeslerde beklettim sonra yan yana koydum ara ara opustuler 1 kere kasidiklarini gördüm hatta dişi kuşum erkeğe kur yapıyor kafasını sallıyor çok yaklaşmama ya dikkat ediyorum ama dişi kuşum tünekte sürekli durduğu yere erkek geçince vuruyor bi agresiflesiyor çok fena ötüyor erkek korkup kaçıyor yani bizimkiler yanar dönerli bunlar eş tuttumu acaba???

Arkadaşlar 5 6 aylik dişi kusumun yanına 1 yaşlarında erkek aldım ilk aldığım da 3 4 gün yan yana ayrı kafeslerde beklettim sonra yan yana koydum ara ara opustuler 1 kere kasidiklarini gördüm hatta dişi kuşum erkeğe kur yapıyor kafasını sallıyor çok yaklaşmama ya dikkat ediyorum ama dişi kuşum tünekte sürekli durduğu yere erkek geçince vuruyor bi agresiflesiyor çok fena ötüyor erkek korkup kaçıyor yani bizimkiler yanar dönerli bunlar eş tuttumu acaba???
Benzer bir sorun bende de var benimkilerin videosuna bakabilirsin ne haldeyiz diye :)
http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/zeytin-limon-kuslarim-surekli-kavga-halinde.52060/

Tutarda yuva için acele etme dişi kusun çok genç 9 aylık olmasını bekle sonra kızısma dönemi başlar. Ondan sonra doğal döngü içinde yavru alırsın. Tek yapman gereken sabırlı olmak.

Yuvalik yok zaten. Önümüzdeki ilk baharda koymayı planlıyorum iyice alışsinlar birbirlerine.

Geri