Karadeniz Pet

Eş tutumu hk.

Anlaştık larını düşündüklerini ayır
nijeride
yemligini eline al ölçek gibi kulla
beş ölçek yem
bi ölçek nijer
bi kaba koy karıştır
ver yani 6/1 oranla

:) bunların hepsi birer alternatif. Ben olsam soldaki çifti ayrı bir kafese koyarım, kafes düzenini dediğim gibi ayarlasin. Bekle bakalım biraz. Nijer iyidir ama yağlı ve acı bir tohumdur. Çok verme. Mama işi önemli haftada iki kere.
nijerin sıkıntısı nedir ?

teşekkür ederim ama turkuaz olan sanki ishal gibi bir konu açtım ama stres ishal yaparmı diye resimde attım ama yardımcı olan yok :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:46 -->-> Daha önceki mesaj 11:41 --

Günaydın arkadaşlar hepinizin bana önerdiği gibi salıncağı kaldırdım tek salıncak var. ve bugün olan güzel bir haberi vereyim. Sarı olan kuşum ile yeşil olan kuşum birbirini kaşıyor. öpüşüyor (tellerin arasından ) sağ kafesteki sarı nereye giderse sol kafesteki yeşil kendi kafesinden aynı yere gidiyor aynı anda yemek yiyorlar çok mutlu oldum sabah sabah. sarı yeşilin kafasını kaşıyor. Yarın bunları birleştiriyorum. Peki sizce mavi ile turkuazda eş olurmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:15 -->-> Daha önceki mesaj 07:46 --

Guncelldirr

Geri