Karadeniz Pet

Eş ve eş adayı çiftlerim

admire

Meraklı Üye
.................

Son düzenleme:
Bence mavi erkekle yeşil dişiyi eşleştirin diğeride öbür çiftiniz olur daha uygun

Teşekkür ederim, mavi erkek ile yeşil dişi eşler, yuvalığa girip çıkıyorlar.
Diğer krem çekinik parçalılar da eş adayılar, erkek geleli 3-4 gün oldu ama anlaşıyorlar...

çok güzeller dostum beyaz kuştan bu sayfa herkez de var galiba :D sanırım.

Maşallah hocam kuslarınız güzel görünüyorlar ama benim ilgimi daha cok beyaz dişi cekti :)
Allah hepsini nazardan saklasın ;)

Maşallah güzel kuşlarınız var sağlıklı yavrular dilerim :)

Kuşlarınızın hepsi çok güzel maşallah , bence bian önce eşleyin ve üretmek istiyorsanız kafeslerinden çıkarmayıp sabit bir yerde tutun..

Maşallah ya çok güzeller renkleri de parlak parlak :) çok hoş kuşlar :) şu beyaz erkek Harry mi? Geçen gün görmüştüm sitede de

Teşekkür ederim, özen gösteriyor ve seviyorum.
Beyaz erkek tam bir çekoslavak, kanat ve kuyruk tüyleri oldukça uzun, "Harry"- ilk defa duydum,ne olduğunu bilmiyorum.
Beyaz dişim de çok uysal tatlı bir kuş, renkleri harikaa...

Geçen gün bi kuş gördüm forumda aynı renklerde. Harry Potterdaki baykuşa benziyor diye Harry koymuştu adını adam :) ben de bunu da benzettim ondan sordum :D

Kuşlar çok güzel özellikle mavi olan maşAllah'ı var.

Teşekkür ederim, mavi erkek hem çok uysal hem de oldukça iri, ele sığmayacak kadar :)

çok tatlilar ya benım ne zaman böyle yavru kuşlarim olcak sabretmek biraz zor :D

İnşallah olur, yavru almak çok güzel bir duygu :)

Zayıf dişi ve kalıplı erkek diye ayrın daha erken eş tutarlar erkek her zaman kalıplı olsun dişiden

Mavi erkek ve yeşil disiden oluşan ciftim yaklasik 20 gündür çiftleşmelerine rağmen hala yumurta yok,yuvaliga oyun oynar gibi girip çıkıyorlar. Diğer ciftim ise alışma aşamasında.

Geri