petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş yapma Hakkında...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ByNoName tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    2 ay önce 1 çift muhabbet kuşunu aldım ikisinide aynı anda kafese koydum kafesin lideri dişi oldu parmağıma koyduğumda felan zaten çok daha ağır erkeğe göre erkeği önce atıp ilk önce orayı sahiplenmesini sağlamalıydım heralde sürekli şiddteli bi şekilde erkeği dövdüğü için bende dişi yarın değiştirmeye karar verdim başka bi dişi getirirsem erkek lider olurmu bi yardımcı olursanız beni mutlu edersiniz

2. batibirol

batibirol New Member

Beğenileri:
    0
    Az çok kuşunun nasıl bir karaktere sahip olduğunu anlamıştır sin he anlamadiysan kuşu al kuscuya götür erkeğini yani at kafese bak hangisiyle iyi anlaşıyorlar yarim saat bak sonra belli olur

3. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    eyw kardeşim saolasın yarın bi gideyim kuşçuya

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Fotoğraf paylasirsaniz iyi olur yuvalık takilimi

5. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    yok yuvalıkdaha. dişi 1 ay daha büyük 4,5 - 5 aylıklar yanlız dişi erkeğe göre daha iri dövüp duruyor bende yarın 2 sini götürüp dişi yi vercem erkeğinde eş seçmesine gitçez :)

Sayfayı Paylaş