Karadeniz Pet

Eşe attığım yeni çiftim (YKA)

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Uzun zamandır paylaşım yapmıyordum bu güzel çifti sizlerle paylaşmak istedim ikisi de kendi yavrumdur. Maşaallah

,

,

Maşallah, işi pisirmisler zaten:)
bereketli üretimler olsun.

maşallah dişi olmuş :)

Çok güzellermiş. :) Tüyleri kadar ömürleri olsun. Bol bol yavrular alırsınız umarım.

Maşallah. Güzel yavrular alırsınız inşallah..

Maşallah bereketli olurlar inşallah :)

Maşallah kuşlarınıza. İnşallah yavrularını görmek de nasip olur.

Maşallah.Ömürleri uzun yavruları çok olsun İnşallah.

Maşallah güzel kuşlar

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hepinize teşekkür ederim erkek 10 aylık civarı dişi 7 aylık civarı ve ikisi de hiç karşı cins görmediler :) sanırım cuma eşe atmıştım ve bugün ilk yumurtayı gördüm maşallah inşaallah yavruları da nasip olur daha güzelleri sizlerin olsun inşaallah

Maşallah. Bereketli olsun

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah razı olsun tüm üretim yapan arkadaşlarımıza bereketli bir sezon dilerim

Maşallah.Hayırlı üretimler.

Öncelikle maşallah kuslariniz çok güzel ve sagliklilar, ev üretimi yapan arkasalara ne onerirsin. Kuşlar daha çok gençler, bizler ev şartlarında en azından bir sene bekliyoruz. Mesela benim disim çok kızgın olmasına ve erkekle iyi anlaşmasına rağmen ekimden beri yavru alamadigim için geçen ay erkeği değiştirdim, yine iyi anlaşıyorlar yı e yumurta yok

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle maşallah kuslariniz çok güzel ve sagliklilar, ev üretimi yapan arkasalara ne onerirsin. Kuşlar daha çok gençler, bizler ev şartlarında en azından bir sene bekliyoruz. Mesela benim disim çok kızgın olmasına ve erkekle iyi anlaşmasına rağmen ekimden beri yavru alamadigim için geçen ay erkeği değiştirdim, yine iyi anlaşıyorlar yı e yumurta yok

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim en önemli kural sabır hiç ummadığınız bir zamanda yumurtlayabilirler. Muhabbet kuşları sakin ortamları daha çok sevip daha rahat üreyebiliyorlar bu nedenle evde biraz daha zor oluyor fakat imkansız değil. Evde olabildiğince ilginizi kesin yemini suyunu verin hafta da 1 yumurta maması verin ve gerisine karışmayın gördüğüm kadarıyla 2 çift kuşunuz var bu çiftleşme ve yumurtlama sürecini olumlu etkileyecektir. Muhabbet kuşlarınızı salmayın ve var ise fotoğrafları bizimle paylaşın selam ve dua ile inşaallah en kısa zamanda yavrular alırsınız

Maşallah hayirli uretimler cok guzeller

Geri