Karadeniz Pet

Eser Kafes - PVC Kafes

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cümleten selamun aleyküm,

Allah nasip ederse yakın zaman içerisinde altta resmini sizlerle paylaşmış olduğum ESER KAFES ürününü satın almayı planlamaktayım. Almadan önce sizlerlede paylaşıp düşüncelerinizi almak istedim :)

Benim almayı düşündüğüm model resimdeki gibi fakat yan yana 2 göz şeklinde değil. 5 katlı olacak 4 katı kendinden yuvalıklı olacak ve her kat tek gözlü olacak. En alt kat ise salma şeklinde olacak.

Yem dökülme derdi yok, Tüy dökülme derdi yok :) %100 temiz %100 hijyenik bir kafes. Kafesin ön kısmını kapatan boydan pleksi korumalıklar harika..

Sizce nasıl ?

O27yv4.jpg

Gnoymr.jpg

zRrJj7.jpg

Gercekten temizlik acisindan iyi dusunulmus ama boyle birseyi eve alsam %90 evden atilirim imkani olan arkadaslar icin guzel bi tercih

Muhammet ben de cok beğendim, fiyatı ne kadar olcak?

Muhammet ben de cok beğendim, fiyatı ne kadar olcak?

Abi bugün hem iş yeri telefonlarını hemde cep numaralarını aradım fakat cevap veren olmadı. Bugün günlerden Pazar olduğu için gayet normal karşıladım ve yarın tekrar arayıp gerek fiyat gerek modeller hakkında bilgi alacağım. Sana mutlaka dönüş yaparım abim ;)

Temizlik açısından çok güzel ama dışarıya kuşların tüyleri tozu falan uçmayıp içeride kaldığı zaman kuşlar her kanat çırptığında toz duman olacak içerisi, kuşlar için bi sıkıntı olmasın.

10 numara ben çok beğendim abi :)