petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eşi Başka eşe atmak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve llua66yzgtll tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. llua66yzgtll
    Gizli

arkadaşlar bir çiftim var fakat anneyi değiştirmek istiyorum şuan yavrularıda var yaklaşık 5 aydır beraberler. Bu değişimi nasıl yapabilirim?

2. Efe Çalışkan
    Gizli

hiç bir fikrim yok üstadlar cevaplarsa bizde öğreniriz güzel konu olmuş

3. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Anladığım kadarıyla dişi kuşunuzu değiştirmek istiyorsunuz. Yumurtası yoksa ya da yavrular yuvadan atladıysa değiştirebilirsiniz. Tekrar yumurtaya yatmadan. Fakat eş tutmuş kuşu değiştirmekten emin misiniz :) Millet eş tutsun diye aylar kimi zaman da yıl bekliyor :)

4. Emre TURAN
    Gizli

Annenin beslediği yavru var mı hiç? Ya da yumurtası?

5. Yiğit ERDİK
    Gizli

Riskli bir olay ya yeni dişiyle eş tutmazlarsa .....

6. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    eş tutmuş yavru vermiş bir çifti bozmak isteyen ilk seni gördüm :)

7. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    yavru vermis bir cift kolay ese gelmez disi icin soluyorum es tutma surecleri normalde 2-3 aydir ama es tutmus ve yavru vermis bir kus daha zor ese gelir yanina atilan erkegi dover. yanina bile yaklasdirmaz arkadasa katiliyorum :D milet yavrulamis cift ariyor sen yavrulamis cifti bozuyorsun

8. llua66yzgtll
    Gizli

Dediklerinizi anlıyorum. Bende aylar bekleyenlerdenim :D açıkcası hem hevesimi aldım hemde motora bağladı sınavlarım felan bakımı zorlaşmaya başladı. Baba jumbo kırması annr yerli. Boyut bakımından gerçekten çok fark oluyor özellikle çiftleşirken. Hem yeni dişi gelirse hemen yavrulamazlar hemde kış ayında bende rahat etmiş olurum hemde erkek boyuna posuna göre bir dişi bulmuş olur :) ben illa değiştiricem deyorum ama eğer güzel bir dişi bulursam da değiştirmek istiyorum :) bende çok sabrettim ama şuan değiştirmek istiyorum çok garip :)

Sayfayı Paylaş