Karadeniz Pet

Eşi bugün kaçtı kaç yaşında bi eş almalıyım

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba arkadaşlar disimin eşi kaçtı acaba yaşı kaç

dişi kuşunuz 1 yaşından büyük olduğunda net bir rakam söylemek çok zordur. ona 1 yaş civarı kızışmış bir erkek alın diyeceğim ama eş seçtirmeniz daha uygun olur. yine kızgınlık dönemi başlarında olan erkeklerle deneyiniz.

dişi kuşunuz 1 yaşından büyük olduğunda net bir rakam söylemek çok zordur. ona 1 yaş civarı kızışmış bir erkek alın diyeceğim ama eş seçtirmeniz daha uygun olur. yine kızgınlık dönemi başlarında olan erkeklerle deneyiniz.

Eşleri ayiracaktim verim almak içi kaçtı gittibulamadik :) dul kaldı bu da neyse kendisine sectirecegim bakalım

dişinin kafesine erkek koyduğunuzda dişi üstünlük savaşı verebilir. daha irice bir erkek tercih etmelisiniz.

Eşini kendisinin seçmesine imkan verilirse yaşın önemi olmaz. Yeterki anlaşıp eş olsunlar.

Erkeği bi kafese alıp 40 gün bekleyeceğim sonra disiyi yanına atacagim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 15:14 --

Merhaba kaçan eş geri gelmiş bu nasıl olabilir ya :) bugün 10 da kaçtı şimdi baktım geri gelmis

Çok güzel bir haber bu.
Cama veya balkona mı konmuş.
Tekrar tekrar Maşallah.

Balkona gelmiş kafesine girmeye çalışıyordu :)
Gözün aydın. Geri gelmesine sevindim. Dişi kızgınlık dönemine girmek üzere. 40 gün uzun bir süre. Eğer daha az süre bile ayırırsan yeterli olacaktır bence. Bu dönemde çiftleşme ve kurlaşma sesleri dinleyip takviye yaparsan verim alabilirsin.

Geri