petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eşi ölen kuşa ne yapabilirim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Şevval MERAL tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Şevval MERAL

Iki gun once bir kusumu ishalden kaybettim diger kus artik hic otmuyo yem yemeye bile zor iniyor. Bir kosede durup ya uyuyor ya da oyle duruyor ne yapmaliyim artik benden bile korkuyor kusu alali yedi ay oldu yardim edin ne yapmaliyim??

2. Sinan ÇELİK

Bir eş alabilirsiniz

3. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    bir eş alın. yemlerini suyunu eksik etmeyin. daha fazla ilgi gösterin. vitamin ve mama takviyesi mutlaka yapın. depresyonda yazık ilgiye ihtiyacı var .

4. Şevval MERAL

Tamam tesekkur ederim. :)

5. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yazik esi olunce depresyona girmis arkadaslarin dedigi gibi bi es alip bol ilgi gostermelisiniz

Basiniz sagolsun

Bir de gozlemleyin ishal bir hastalik belirtisi de olabilir ve bu kusunuza da gecme ihtimali icin veterinere gosterin derim ben..

#5 Semiha Feyza BAYYURT, 29 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 29 Mayıs 2014

Sayfayı Paylaş