Karadeniz Pet

eşimin hediyeleri leyla ile mecnun :)

• Konbuyu başlatan Işıl KEGEÇ
  • Başlangıç tarihi
sağol ustam :)

şey erkeğin tipi çok hoş jöle sürmüş gibi dişide narin gibi maşallah :)

maşallah çok güzel kuşlar yeni yerlerine alışana kadar biraz ürkek olabilirler normaldir.kafes düzenide güzel olmuş tahta tünek,kalamar kemiği falan iyi olmuş.

maşallah çok güzel kuşlar yeni yerlerine alışana kadar biraz ürkek olabilirler normaldir.kafes düzenide güzel olmuş tahta tünek,kalamar kemiği falan iyi olmuş.
pek ses çıkarmıyorlardı dünden beri maşallah kaşıyolar birbirleirini ötüyolar felan :)

Maşallah Işıl abla umarım yakında yumurtalarını görürüz :)

Amin sağolun inşallah yaa inşallah aynı tünekte dahi durmuyolar nasıl yavru alcaz bilmiyorum :)

valla ablacım benim mubişlerde hiç ayrılmazdı son 3 gündür sürekli kavga ediyorlar ayırdırdım ben 1 hafta felan sonra tekrar birleştirecem. :)

tüyde döküyolar ondan diye düşünüyorum ya değiştireyim dedim ama kıyamıyorum da çok tatlılar maşallah

evet çok tatlılar maşallah abla :) ya benim kuşlarda çok tüy döküyor aşırı hemde mama veriyorum vitamin felan katıyorum devam ediyo daha :(

Inşallah kısa sürede atlatır devam et mamaya vitamine daha çabuk atlatmaları içn önemli yani

aynen abla. kafes temizligini düzenli yapıyorum. petshoptan bit ilacı aldım kafesi dezenfekte yapıyorum kuşların kanat altına alt kısımlarına felan sıkıyorum. düzenli banyosunu yapıyorlar. umarım geçer.