petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş'in yanına erkek koysam tepkiler nasıl olur ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve byz tarafından 2 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. byz

byz Member

Beğenileri:
    2
    Arkadaşlar bir yakınım tatile gidiyor kuşuna da bize verdi gelene kadar fakat benim eşler ne tepki verir merak ediyorum. Özellikle dişi bundan önce başka bir dişi muhabbet gördüğünde ona saldırmıştı erkeğe ne tepki verir sizce ? Diğer kuşun kafesi ayrı ama aynı kafese koymayı düşünüyorum birlikte daha mutlu olmazlar mı ?

2. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Aynı kafese koyma bence kavga çıkar bi kaç günlük için deymez

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Ayrı kafeslerde durması daha doğru olur. Çiftlerin ne tepki vereceği belli olmaz. Üzücü sonuçlar olabilir.

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    205
    Bi kere ben denemistim erkek disiyi asiri kiskaniyor cevresinden ayrilmiyor erkegide dovmustu diside asiri ilgiden rahatsiz olup agresiflesiyor tavsiye etmem

Sayfayı Paylaş