Karadeniz Pet

Eski Dolaptan Kafes

• Konbuyu başlatan Levent Akorn
  • Başlangıç tarihi
L

Levent Akorn

Guest
14bfe3.jpg

210a76.jpg

3cd7c3.jpg

4e66b1.jpg

5ac330.jpg

637bd8.jpg

7.jpg

85b9f2.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

evet arkadaşlar mubişlerime yeni bir ortam yaratmak istedim ve evdeki eski atılmak üzere olan dolabı mubişlerime kafes olarak düzenledim.. akıllı yemlik taktım.. suluk ve kuş kumu koydum...birazdan kalamar balığı kemiğide takıcam.. alta gazete serdim... kuşları ilk koyduğumda camı biraz yadırgadılar ama şu anda camın nerde olduğunu kestirebiliyorlar.. havalandırma olayına gelirsek 12 volt ile çalışan fanı, mubişlerim hasta olmasın diye sadece 5volt ile çalıştırıyorum... içeri temiz hava giriyor, zaten yeni yuvalarını o kadar çok sevdiler ki camları açsam dahi çıkıp uçmuyolar.. yorumlarınıza göre geliştirmek istiyorum... daha neler yapılabilir?

Emek vermissiniz ama cam kesinlikle olmaz sürekli carparlar tutanacak yerleri cok az birde o havalandırmayı telle kapatınki arasına gırıp sıkısmasınlar. Bence ınternetten tel ön tel alın takın kuş camın içinde beslenmez benim fikrim ama siz bilirsiniz

bence yuvalığı dışardan takın bir delik açıp hem sizin yuvalık kontrolünüz kolay olur. sizi görmeden dişi kuş kontrolü yaparsiniz. biraz sütünde düşünerek çok güzel olabilir bu kafes

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:46 -->-> Daha önceki mesaj 12:45 --

Emek vermissiniz ama cam kesinlikle olmaz sürekli carparlar tutanacak yerleri cok az birde o havalandırmayı telle kapatınki arasına gırıp sıkısmasınlar. Bence ınternetten tel ön tel alın takın kuş camın içinde beslenmez benim fikrim ama siz bilirsiniz

katılıyorum ön tel şart

Son düzenleme:

Maalesef Gorky'nin yazdıklarına harfiyen katılıyorum. :) Bana sadece cümleye nokta koymak kalmış. Özellikle fan'a sıkışma olayı kuvvetle muhtemel Allah korusun.

ön tel almaya karar verdim.

fanı söküp atıcam oraya lamba takıcam :D

yorumlarınız için teşekkür ederim,

bide arkadaşın dediği gibi yana delik açıp yuvalığı takıcam..

Kendiniz dahi tel alıp yapabilirsiniz ön tel. böylece çok dha güzel olur

ön tel almaya karar verdim.

fanı söküp atıcam oraya lamba takıcam :D

yorumlarınız için teşekkür ederim,

bide arkadaşın dediği gibi yana delik açıp yuvalığı takıcam..

önteli akllı yemliğe uygun alın. yemliği oraya takarsınız hem yem takviyenizde kolay olur. sulukta takarsınız.

eğerki hayvanlar mutsuz olursa tanlara teller asarak oralarada tırmandıra bilirsiniz.

Camları açsanız dahi çıkıp uçmamaları cama bodozlama korkusundan :)

Yuvalık yerde ? Yuvalık yerde olunca giriyolar mı ? Cam olmaz bence kafa ata ata psikopat olurlar :D cevap lütfen