Karadeniz Pet

eski kızımız

Berrin YASMİN

Emektar Üye
edi büdü - YouTube ARKADAŞLAR BU BENİM ÖLEN DİŞİM AKLIMA GELDİ PAYLAŞMAK İSTEDİM YAVRULARIMIN ANNESİ YAVRULARI 1 HAFTALIKTI ÖLDÜ:( BABA BESLEDİ VE BÜYÜTTÜ.

:( zor bi durum ama çok şükür ki baba baktı büyüttü yavrularınızın fotolarınıda gördüm çok tatlılar maşallah yeni dişi aldınız mı ?

ne diyecegimi bilemedim , hayırlsı inş.yenisi onu aratmaz

dişiniz öldüğünde okumuştum çok üzülmüştüm benimde çok sevdiğim bi kuşum öldü o aklıma gelmişti çok kötü bir durum :( çok ağladım bnde eşimde çok kızmıştı bana ağlıyorum diye nede olsa oda bir canlı o yüzden dayanamadım zor bi durum :(

dişiniz öldüğünde okumuştum çok üzülmüştüm benimde çok sevdiğim bi kuşum öldü o aklıma gelmişti çok kötü bir durum :( çok ağladım bnde eşimde çok kızmıştı bana ağlıyorum diye nede olsa oda bir canlı o yüzden dayanamadım zor bi durum :(

çok sevimli bir dişiydi ilk aldığımda erkek diye almışttım eğitmek için dişi olduğunu öğrenince yanına erkek aldım ve cana yakın dişiydi erkeği eve ilk getirdiğide dişinin yanına attım erkeği hemen erkeğe ilgi göstermeye başladı erkek kendini kastıkça bizim kız yanaştı ve sonunda erkeği elde etmeyi başardı ve ilk kuluçularında 5 tane yumurta yaptılar.3 ü çıktı ve acemiliklerinden yavruları ezerek öldürdüler dişi kalan 2 yumurtanın üstene yatmadı ama yumurtaların hepsi doluydu 1 kaç ay sonra 2 ci kuluçka gerçekleşti ve 2ci kuluçkada 4 yumurta yaptılar 3 cü çıktı 1sini yine ezerek öldürdüler diger yumurta tam gelişmemiş olduğu için çıkmadı.sağ olan yavruları biliyorsunuz zaten şuan 2 buçuk 3 aylık civarı şubat doğumlular.2 ci kuluçkada yavruların üstene titredi birşey olcak diye ama kendi öldü:(

:( ah canım benim hatta bir konu açmıştınız değil mi kuluçkadaki yorgunluk diye foto paylaşmıştınız ve ertesi gün ölmüştü öyle hatırlıyorum

hım olabilir allah bir daha göstermesin inanın ağlayasım geld şimdi bile hamileyim galiba ondan dolayı baya duygusalım :( böyle şeylere hiç dayanamıyorum :(

evet hamilikten dolayı da olabiliyor duygusallık allah analı babalı büyütsün

Beni akşam akşam duygulandırdınız.
Aklıma çok sevdiğim eğittiğim kuşum geldi.Bu kuş beni çok severdi beni seven diğer bir kişi (Eşim) bu kuşu çok kıskandığından gündüzleri bıraktığı halde evi terk etmeyen kuşumu gece balkon kapısını açarak evi terk etmesini sağladı. kuşumu artık unutun bakın ben hala aynı kişi ile yaşıyorum.:rolleyes: Eşimi ve çocuklarımı çok seviyorum GELECEĞE bakın geçmiş geçmişte kalmıştır.

Beni akşam akşam duygulandırdınız.
Aklıma çok sevdiğim eğittiğim kuşum geldi.Bu kuş beni çok severdi beni seven diğer bir kişi (Eşim) bu kuşu çok kıskandığından gündüzleri bıraktığı halde evi terk etmeyen kuşumu gece balkon kapısını açarak evi terk etmesini sağladı. kuşumu artık unutun bakın ben hala aynı kişi ile yaşıyorum.:rolleyes: Eşimi ve çocuklarımı çok seviyorum GELECEĞE bakın geçmiş geçmişte kalmıştır.

Geçmişle yaşamak olmuyor haklısınız sizin adınıza da üzüldüm.

İnşallah şimdiki kuşlarınızdan da biran önce yavru alırsınız...