petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eski konuları hortlatma ve gereksiz mesaj!!

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve rock tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Bazı yeni üye olan arkadaşlar 3 ay öncesinin ilanlarını bile açıp Maşallah hayırlı satışlar yazıyorlar. Biz de yeni bir konu-başlık sanıp giriyoruz.
    Bir arkadaş 2 gün önce üye olmuş ve 91 mesaj yazmış. Çoğu da yukarıda yazdığım gibi. İlan haala açıksa yine tamam diyelim ama bazı ilanlarda yüklenen resim bile kaldırılmış, hatta satış kaldırılmış buna rağmen yazılmış. Buna bir şekilde engel olmak mümkün mü acaba?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Katılıyorum ben de dikkat edilmeli bence de bu konuya

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dostum hayirdir. Rahatsiz mi etti mesajlar? Sorun mu oldu yazilan mesajlar sana. Site senin degil bildigim kadariyla. Yanlissam duzelt. Ima etme isim ver. Iyi aksamlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:17 -->-> Daha önceki mesaj 02:16 --

Rock bak bu da 94 oldu. Bos bos yazmiyoruz herhalde. Okuyup bakmadan once hepsi hayirli olsun mesaji degil. Bildigim seyler varsa yazdim. Iyi bakarsan gorursun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:19 -->-> Daha önceki mesaj 02:17 --

Yusuf Kursat dostum lafim sana degil. Sadece beni ima etmis ama isim verecek o zaman. Yazdiklarimi okusaydi bence anlardi arkadas ama konu acip burada uzatmayi denemis.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yok ben zaten sizin için konuşmadım genel olarak bu aralar sık karşılaştığım bir mevzu 1 1.5 sene öncesi konular dahi güncellenebiliyor hadi bilgi için olanlar neyse de satış takas veya cinsiiyet tarzı konular vs vs

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kaldi ki Rock dostum o zaman ozelden yoneticilete yazip konuyu kapattiracaksin ya da bildireceksin o zaman. Sitenin yabancisiyiz. Ben ve benim gibi arkadaslar boyle seyler yazabilir. Varsa yanlis yaz ozelden soyle bizde bilelim duzeltelim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:25 -->-> Daha önceki mesaj 02:22 --

Dostum lafin bana geldigi belli ama inan hem ogrenmeye calisiyorum. Tarihlerini farketmemis olabiliriz. Bundan sonra tarihe de bakariz da burada konu acmaya bile gerek yok bence. Bildigimiz konulari anlatiyoruz. Burasi forum sitesi adi ustunde. Begendigimiz kuslara da tabii ki maasallah, guzel kus, hayirli olsun gibi seyler soyleyecegiz. Degil mi?

6. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşım evet forumda istediğin mesajı yazabilirsin, ben de dilek ve öneri kısmından öneride bulunabilirim. Ama yeni üyelerde oluyor bu sorun. Yeni ilanlara biz de yazıyoruz, ilan eskidir ama haala satışdadır yine yazılabilir, ama eski ilanlar öne çıkınca yeni bir konu sanıyoruz. Bazı üyeler yukarda da yazdığım gibi ilan kaldırılmış, satışdan çekilmiş olsa bile yazıyolar. Buna dikkat edelim, bunda alınacak bir şey yok.

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Iyi de dostum alinacak birsey yoksa hedef gosterip 2 gunluk uye ve 91 msj deyip ya yazmayacaksin. Ya da ozelden yazacaksin. Iste o zaman alinma degil de bana da cvp hakki doguyor. Neyse bende yanlis anlamisim, sende yanlis anlattin herhalde. Iyi geceler.

Sayfayı Paylaş