petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eski kullanıcı adımla giremiyorum

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve mavis054 tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. mavis054

mavis054 Guest

selamlar
    emin054 nickim Emin YÜKSEL olarak değiştirildi giremiyorum şu an EminYUKSEL olarak denedim şifremde aynı şifre hatırlatma bölümünden yeni şifre talebinde bulunuyorum mail gelmiyor.

eminyuksel@hotmail.com adresine kullanıcı adım ve şifremi yollarmsınız teşekkürler.

2. kartall82

kartall82 Guest

yöneticiler size döneceklerdir muhakkak

3. Gökhan KARAALİ

Emin yuksel olarak deneyin. İlk girişimde bende sıkıntı yasadım. Ya da değişim talebinde bulunduğunuz konuyu bulup ordan nickinizi kopyalayın oyle deneyın

Edit: Emin YÜKSEL bunu kopyalayın kullanıcı adına yapıstırarak deneyın. Nickiniz Bu Olmuş. Şifre Talebinde de bulunabilirsiniz halen sistemde Emin YÜKSEL olarak görünüyor

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    EminYUKSEL olarak değilde Emin YÜKSEL olarak girerseniz olacaktır.İsim ve soyad arasında boşluk bırakmanız gerekir.

5. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0
    tamamdır sanırım boşluk ve türkçe karakter biraz kafa karıştırdı.

6. Gökhan KARAALİ

Gözünüz Aydın :)

7. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler herkese

Sayfayı Paylaş